اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1987 مورخ:[1391-11-06 20:15:01]
بیداری اسلامی به پرچم داری ایران غیر قابل انکار است
ولایتی در یادواره شهید نواب در مازندران:

بیداری اسلامی به پرچم داری ایران غیر قابل انکار است

دکتر علی اکبر ولایتی در قائم شهر گفت : کشورهای منطقه تحت تاثیر ایران قرار گرفتند بطوری که مصداق بارز آن بیداری اسلامی در کشورهای منطقه بوده که غیرقابل انکار است.


به گزارش نجبا / سی و یکمین یادواره شهید نواب صفوی و اربعین شهدای گمنام قائم شهر در حسینیه عاشقان ثارالله این شهرستان برگزار شد.

 

دکتر علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل در این مراسم گفت : یکی از نقاط روشن مبارزات گروه فدائیان اسلام ، ترور سرتیپ رزم آرا بود که با تلاش انگلیسی ها به نخست وزیری رسید تا جلوی ملی شدن صنعت نفت ایران را بگیرد ، این ترور توسط شهید خلیلی طهماسبی صورت گرفت.

 

دبیر کنفرانس بین المللی بیداری اسلامی شهید نواب صفوی را پرچمدار بیداری اسلامی در منطقه و کشور های اسلامی دانست و ادامه داد:کسانی که از زمان انقلاب مشروطه ی مشروعه ، مبارزه کردند تا به انقلاب اسلامی ایران ختم شد ، همه ی اینها موجبات این را فراهم آورد که ایران اسلامی از حالت انزوا ، استعمار زدگی ، اشغال شدگی توسط استعمار و متفقین به کشوری اسلامی ، مقتدر ، مستقل با رهبری مدبرانه و از سر اخلاص امام خامنه ای ، تبدیل به قدرت اول منطقه و جزء تاثیرگذارترین کشور جهان بشود.

 

مشاور رهبر معظم انقلاب اذعان کرد : اگر سوال شود مهمترین دستاورد سیاسی انقلاب اسلامی ایران چه بوده  است در جواب می توان گفت : ساقط کردن استبداد ، قطع دست استعمار و به دست آوردن استقلال امروز ایران در مقابل همه ی کسانی که چشم طمع به این کشور دارند ، بوده است.

 

وی تصریح کرد : امروزه رهبری ، رهبر عزیز ما در صحنه ی بین الملل و صلابت ملت ایران موجب می شود که دیگر کشورها از ما سرمشق بگیرند بطوری که مصداق بارز آن بیداری اسلامی کشورهای منطقه است که تحت تاثیر انقلاب اسلامی ایران به وقوع پیوست.

دکتر ولایتی تاکید کرد : مردم ایران مردمی هستند که در سایه ی اسلام و رهبری بیدارند و حضور مردم ، در صحنه بودن بسیج و سپاه ، استقبال از شهدای گمنام و برگزاری مراسم یادواره شهید نواب صفوی که یکی از پرچمداران بیداری اسلامی است ،

نشان از این موضوع دارد و این موجب امید است.

مشاور مقام معظم رهبری در پایان گفت : رهبری امام خامنه ای  به گونه ای است که بر دیگر کشورهای اسلامی اعم از شیعه یا سنی احاطه دارد که به ایران به عنوان یک احیا کننده ی ارزش های اسلامی نگاه می کنند ، پیروزی ایران آنها را خوشحال و مشکلات ایران آنها را ناراحت می کند./بلاغ

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا