اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 19788 مورخ:[1394-05-08 19:29:01]
 نیروی انتظامی با متخلفان صنفی برخورد نمی‌کند
رئیس اتاق اصناف فریدونکنار مطرح کرد:

نیروی انتظامی با متخلفان صنفی برخورد نمی‌کند

رئیس اتاق اصناف فریدونکنار گفت: لیست متخلفان به اماکن ارسال شد اما از سوی نیروی انتظامی هیچ‌گونه برخوردی با متخلفات صورت نمی‌گیرد.

به گزارش  مازنداصناف  مهدی باقرزاده‌فریدونی در جمع اعضای کمیسیون نظارت فریدونکنار اظهار کرد: کمیسیون نظارتی می‌تواند موثر واقع شود که همه دستگاه‌های مدعو و عضو در آن حضور موثر داشته باشند، این امر موجب می‌شود تا در اجرای مصوبات با چالش مواجه نشویم.

وی افزود: با توجه به امکانات و بضاعت به دنبال مکان مناسب برای برگزاری کلاس‌های آموزشی هستیم که در ماه مبارک رمضان 2 دوره از این کلاس‌ها را در سالن اجتماعات اتاق اصناف انجام شد.

رئیس اتاق اصناف فریدونکنار از تشکیل کمیسیون 6 گانه در این اتاق خبر داد و تصریح کرد: هدف از تشکیل این کمیسیون در کنار وظایف قانونی به کارگیری از توان حداکثری مجموعه اصناف در جهت پیشبرد اهداف این اتاق است.

باقرزاده افزود: در خصوص آموزش و پژوهش از کمیسیون خواستیم تا با همکاری بسیج اصناف نسبت به برگزاری کلاس‌ها و پژوهش همکاری تنگاتنگی داشته باشند.

وی با بیان اینکه در خصوص پلمپ واحدهای متخلف با مشکل مواجه هستیم، اظهار کرد: لیست متخلفان  به اماکن ارسال شد اما از سوی نیروی انتظامی هیچ‌گونه برخوردی با متخلفات صورت نمی‌گیرد این در حالی است که وظیفه ذاتی نیروی انتظامی به عنوان مامور اجرای قانون مطرح است./


بصیرنیوز

» برچسب ها : , رئیس , اتاق اصناف , فریدونکنار , نیروی انتظامی , متخلفان , صنفی , رئیس , اتاق اصناف , فریدونکنار , نیروی انتظامی , متخلفان , صنفیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا