اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 19725 مورخ:[1394-05-06 06:58:01]
برترین شرکت‌ های اینترنتی در خرداد ماه سال 94 / جدول

برترین شرکت‌ های اینترنتی در خرداد ماه سال 94 / جدول

ارزیابی‌های مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت نشان می‌دهد در همان ماهی که رگولاتوری یک شرکت اینترنتی را به عنوان برتر سال 93 معرفی کرد، سرویس ...

 

به گزارش مازنداصناف ارزیابی‌های مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت نشان می‌دهد در همان ماهی که رگولاتوری یک شرکت اینترنتی را به عنوان برتر سال 93 معرفی کرد، سرویس بی‌کیفیتی را به ثبت رسانده است.

مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت اقدام به معرفی برترین شرکت‌های ارائه اینترنت پرسرعت در خرداد ماه سال جاری کرده که در ارتباط با سرویس‌های مختلف 128، 256، 512 کیلوبیت بر ثانیه و یک و دو مگا بیت بر ثانیه گزارش‌هایی به شرح زیر دارد.

139405061013208545767324.jpg

پیش از این در خرداد ماه توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اپراتورهای برتر سرویس‌های فناوری اطلاعات در سال گذشته اعلام شدند که اکنون در رده بالای جدول نامی از برترین اپراتور ADSL نیست.

در حالی غلامرضا داداش زاده معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت آریا رسانه تدبیر (شاتل) را به عنوان رتبه اول، آسیاتک را رتبه دوم و داده‌گستر عصر نوین را به عنوان رتبه سوم اینترنت پرسرعت (ADSL) معرفی کرد که اکنون نامی از آنها در میان برترین‌های خرداد دیده نمی‌شود.

سنجش سرعت متما نشان می‌دهد که این سه شرکت اینترنتی ظاهرا بعد از برتر شدن‌شان دیگر راغب به ارائه سرویس با کیفیت مطلوب نیستند.


 

 

 

ایران جیب

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا