اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 19698 مورخ:[1394-05-06 07:25:01]
برگزاری انتخابات در 13 اتحادیه صنفی چالوس در آینده ای نزدیک
اختصاصی/ رئیس اداره صنعت معدن و تجارت چالوس خبر داد:

برگزاری انتخابات در 13 اتحادیه صنفی چالوس در آینده ای نزدیک

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت چالوس از برگزاری انتخابات در 13 اتحادیه صنفی چالوس در آینده ای نزدیک خبر داد.

انصار ازوج در گفت و گو با خبرنگار مازنداصناف  گفت: در آینده ای نزدیک در 13 اتحادیه صنفی چالوس شاهد برگزاری انتخابات هیات مدیره هستیم.


وی در ادامه افزود: اسمی داوطلبان 6 اتحادیه صنفی جهت تایید صلاحیت راهی کمیسیون نظارت شده است و 7 اتحادیه دیگر نیز در دست بررسی و اقدام قرار دارد.


رئیس اداره صنعت معدن و تجارت چالوس در بخش دیگری از سخنانش به برگزاری نمایشگاه تابستانه کلاردشت اشاره کرد و اظهار داشت: این نمایشگاه که در کردمحله کلاردشت در حال برگزاری است جهت استفاده مسافران، توریست ها و گردشگران داخلی و خارجی بویژه توریست های عرب برپا شده است.


انصارازوج در پایان به برگزاری گشت های مشترک این اداره با سازمان ایرانگردی و جهانگردی و همچنین با اداره بهداشت چالوس اشاره کرد و اذعان داشت: این گونه گشت های مشترک به طود منظم و هر ماه یک بار با هدف نظارت بر مهمانسراها، هتل ها و اماکن تفریحی و نیز برخورد و معدوم سازی قلیانسراها برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

م.اسدی

» برچسب ها : , انصار ازوج , رئیس , اداره , صنعت , تجارت , چالوس , انتخابات , اتحادیه , مازنداصناف , انصار ازوج , رئیس , اداره , صنعت , تجارت , چالوس , انتخابات , اتحادیه , مازنداصنافمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا