اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 19689 مورخ:[1394-05-05 09:38:01]
۴ برنامه برای افزایش عمر باتری گوشی +دانلود

۴ برنامه برای افزایش عمر باتری گوشی +دانلود

چگونه می توانیم عمر باتری گوشی اندرویدی خود را بهبود دهیم؟ ما با ارائه گزینه هایی به شما کمک کنیم تا کنترل بیشتری در نحوه مصرف برق گوشی های هوشمند خود داشته باشید.

به گزارش مازنداصناف  قبل از توضیح برنامه ها باید خاطر نشان کنیم که برخی از این برنامه ها در وب سایت های غیر معتبر نیز یافت می شوند که ممکن به گوشی شما آسیب برسانند. بنابراین با کلیک بر روی نام برنامه مورد نظر آن را دانلود کنید.Greenify:به شما امکان می دهد تا برنامه هایی را که نمی خواهید استفاده کنید در وضعیت hibernate قرار دهید. این ویژگی برای افرادی که به طور معمول همزمان چندین برنامه مختلف در حال اجرا دارند، مناسب می باشد.(این برنامه نیاز به روت دارد)

Smart Tools :ابزارهای آندروید من به شما اجازه می دهد تا از طریق داشبورد، برخی از سرویس ها و فعالیت های فعال بر روی گوشی که سبب تخلیه و کاهش عمر باتری می شوند را حذف سازید.

AppOpsXposed:نوعی برنامه هشداردهنده است که به شما میزان بالای مصرف باتری برخی برنامه ها را اطلاع می دهد تا در صورت تمایل اجرای آن ها را لغو کنید.

AdAway:این برنامه از یک فایل میزبان استفاده می کند تا پیام هایی را که در اجرای برخی برنامه ها بر روی گوشی شما ظاهر می شوند را بلاک کنید.

 

 

 

 

صبحانه

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا