اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1967 مورخ:[1391-11-01 17:34:01]
تغییرات را بپذیریم
استاندار مازندران در مراسم تودیع و معارفه فرماندار ساری:

تغییرات را بپذیریم

استاندار مازندران گفت: تغییر و تحولات فرمانداران امری عادی است و باید این تغییرات را بپذیریم.

به گزارش نجبا /  سید علی‌اکبر طاهایی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار ساری التزام عملی نسبت به ولایت فقیه را یکی از شاخصه‌های اصلی مردم و مسئولان انقلاب اسلامی عنوان کرد.

وی در ادامه با اشاره به ولایت‌پذیر بودن مردم ساری تأکید کرد: ساری شهر فرزانگان و دانش‌پژوهان و محققان والامقام است.

نماینده علی دولت در ادامه به اقدامات انجام شده توسط فرماندار سابق ساری حسینی‌نژاد اشاره کرد و افزود: حسینی‌نژاد یکی از مدیران شایسته در شهر ساری بود که مهم‌ترین شاخصه وی ولایت‌پذیری‌ بود.

نماینده عالی دولت با اعلام این‌که ممکن است برخی‌ها در پشت تریبون ولایت‌پذیری را قبول کنند ولی در عمل با برخی گفتار ولایت فقیه زاویه داشته باشند، تصریح کرد: این شاخصه در حسینی‌نژاد وجود نداشت.

استاندار مازندران در ادامه در ارتباط با تغییر در فرمانداری ساری عنوان کرد: وقتی تغییر در مدیریت فرمانداری ساری را با حسینی‌نژاد مطرح کردم وی خیلی راحت این موضوع را پذیرفت.

 نماینده عالی دولت در ادامه با اشاره به سابقه حضور سه ساله فرماندار جدید ساری در شهرستان محمود‌آباد تصریح کرد: حضور واحدی مقارن با ایام خدمت من بود و خدمات مناسبی در محمودآباد انجام داد.

وی در ادامه تأکید کرد: در حال حاضر کار جدی در پیش داریم و کار محوری ما در حال حاضر برگزاری انتخابات سنگین در کشور و استان مازندران است.

طاهایی ادامه داد: واحدی در فرمانداری محمودآباد و در سابقه کاری خودش کار انتخاباتی انجام داده است.

نماینده عالی دولت در مازندران خطاب به مسئولان شهر ساری تأکید کرد: در انتخابات مراقب بیت‌المال باشید و مدیران از حضور در جلسات انتخاباتی پرهیز کنند.

وی تأکید کرد: بیان حرفه‌‌های نامناسب در مورد انتخابات دور از برخورد لطف‌آمیز با انقلاب اسلامی است.

استاندار مازندران در ادامه به برخی اظهار نظرهای مطرح شده توسط برخی رجال سیاسی با عنوان برگزاری انتخابات آزاد عنوان کرد: تا دیروز مگر انتخابات در کشور غیرآزاد بود.

وی تصریح کرد: وظیفه ما در حال حاضر برگزاری انتخابات پرشور با مشارکت مردم است.

طاهایی در ادامه به بخشی از کارهای به زمین مانده دولت در ساری اشاره کرد و گفت: همه باید دست به دست هم دهیم تا کارهای به زمین مانده در مازندران مثل جاده ساری تاکام، تأمین آب شرب مرکزی شهرستان ساری و هندسه دادن به شهر ساری را ساماندهی کنیم.

وی با اشاره به سفر اخیر احمدی نژاد به مازندران گفت: رئیس جمهور شخصاً به من در مورد زباله‌های ریخته شده در کنار خیابان تذکر دادند که نیاز است دهیاران برای ساماندهی زباله‌ها در کنار روستاها اقدام مؤثری انجام دهند.

نماینده عالی دولت در مازندران در مورد تغییر فرماندار ساری تصریح کرد: تغییر در فرمانداری ساری به خاطر ضعف حسینی‌‌نژاد نبود، این روزها شاهد درج حرف‌های بی‌ربط در سایت‌ها در مورد تغییر فرمانداران هستیم.

وی ادامه داد: بیان اظهار نظری که اطلاع دقیق از دلیل تغییر و تحول وجود نداشته باشد غیبت محسوب می‌شود و اسلام نیز شرایط غیبت کننده را به خوبی مطرح کرده است.

استاندار مازندران تغیر و تحولات در فرمانداری‌های مازندران را جریان طبیعی عادی عنوان کرد و گفت: سعی کنیم برخی تغییرات را بپذیریم و مسائل را به حاشیه نکشانیم.

وی با اشاره به تغییر حجازی شهردار سابق ساری تصریح کرد: شورا به این نتیجه رسید که حجازی  جایش را به مدیر جوان بدهد واین تغییرات نیز در همین راستا است.

نماینده عالی دولت در مازندران تأکید کرد: باید تلاش کنیم نسبت به چیزی که آگاهی نداریم، اظهار نظر نکنیم.

وی در ادامه به موضوع هدفمندی یارانه‌ها در کشور اشاره کرد و در مورد برخی اظهار نظرها در مورد هدفمندی یارانه‌ها تصریح کرد: خیلی‌ها نمی‌دانند هدفمندی چیست، وقتی در مورد مسئله آگاهی کافی وجود ندارد اصراری نیست که اظهار نظر شود. / بلاغ

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا