اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1962 مورخ:[1391-11-01 17:06:01]
دانشجویان مازندرانی انفجار دانشگاه حلب را محکوم کردند
با صدور بیانیه ای؛

دانشجویان مازندرانی انفجار دانشگاه حلب را محکوم کردند

دانشجویان مازندرانی وقوع انفجار تروریستی در دانشگاه حلب را محکوم کردند.

به گزارش نجبا / شورای تبیین مواضع سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه علامه محدث نوری(ره) طی بیانیه‌ای وقوع انفجار تروریستی در دانشگاه حلب را محکوم کردند.

در ابتدای این بیانیه آمده است: وقوع انفجار تروریستی در دانشگاه شهر حلب سوریه که منجر به شهادت و زخمی شدن تعداد زیادی از دانشجویان بی‌گناه این دانشگاه شد، نمایانگر چهره واقعی تروریست‌هایی است که بیست و دو ماه با حمایت دشمنان مردم سوریه به‌ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی و قطر و ترکیه، این کشور را به آشوب کشانیده‌اند. این عملیات تروریستی در دانشگاه حلب، یک گناه بزرگ از منظر شرع، انسانیت و اخلاق بود.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: این اقدام تروریستی دانشگاه حلب حلقه‌ای از اهداف جدید تروریست‌ها علیه نهادهای علمی و آموزشی است که ارتش سوریه باید با آنان به شدت مقابله کند. مسئولیت کشتار مردم و دانشجویان مظلوم سوریه برعهده کسانی است که از تروریست‌های سوریه حمایت و درصدد سرنگونی دولت سوریه هستند.

در ادامه این بیانیه آمده است: امروز ملت مظلوم و بصیر سوریه در مقابل حجم گسترده تبلیغات همه‌جانبه علیه دولت قانونی و مقاوم بشار اسد خود را در برابر این سئوال می‌بیند که ملت سوریه چه جرمی جز حمایت از مقاومت علیه رژیم غاصب صهیونیستی مرتکب شده که باید این‌گونه پاسخ دهد؟

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: تروریست‌های سلفی و کافر با عقاید متحجرانه و قشری که تحت حمایت جبهه استکبار جهانی  در سوریه آتش می‌افروزند و نه تنها شیعیان بلکه مسیحیان را نیز به خاک و خون کشیده‌اند، چگونه در منطق رسانه‌ها و دولت‌های غربی به عنوان رزمندگان راه آزادی و به‌نام ارتش آزادی مورد خطاب قرار گرفته و بعضاً به عنوان نمایندگان ملت سوریه پذیرفته می‌شوند.

در بخش پایانی این بیانیه نیز آمده است: بسیج دانشجویی دانشگاه علامه محدث نوری (ره) با اعلام انزجار از ظلم تروریست‌های ضدحقوق بشر و همدردی با ملت مقاوم سوریه این حرکت وحشیانه را محکوم و اعلام می‌دارد تنها راه حل مشکلات موجود در سوریه از طریق گفت‌وگوی سیاست قابل حل است و وظیفه مردم در چنین شرایطی داشتن بصیرت است. / بلاغ


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا