اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1959 مورخ:[1391-11-01 04:50:01]
آرامشی همچون پاکستانم آرزوست!
واکاوی افکاری استحاله شده

آرامشی همچون پاکستانم آرزوست!

سید حسن مصطفوی هر از چندگاهی آنهم در آستانه مناسبت هایی خاص همچون انتخابات سخنان تامل برانگیزی می زند که این ناشی از افکار استحاله شده ایشان نسبت به مسائل سیاسی و امنیتی کشوری همچون ایران است.

به گزارش نجبا/ رضا رشید پور مجری بی نام و نشانی که به لطف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران توانسته به شهرتی برسد و درآمد قابل توجه ای آنهم باپول بیت المال کسب کند پس از بركناري از تلوزیون، قرابت عجیبی با شبکه های ماهوره ای پیدا کرده و سرش در آبشخور صدای آمریکا گرم است.

این مجری برکنار شده که در ضبط كردن ويديوهاي خانگي و قراردادن آنها در يوتيوب و فيس بوك سعي در جلب توجه كاربران اينترنت دارد در تازه ترین نوشته اش در صفحه فیس بوک از دیدار خود با سید حسن مصطفوی(خمینی) خبر داد و نوشت: سید حسن می گفت که میان آرامش و احساس آرامش فاصله زیادی وجود دارد و معتقد بود احساس آرامش میان مردم پاکستان از ایران بیشتر است!

حال اینجا باید از جناب سید حسن مصطفوی پرسید چطور ایران را با پاکستان مقایسه می کند؟و اینکه آرامشی که سید حسن آرزوی آن را دارد کدام و از چه جنس است؟

کافیست آقای سید حسن مصطفوی نه اینکه دستی در شبکه های اجتماعی دارد بلاخص در همان فیس بوک جستجوی کوتاهی درباره آمار قربانیان انفجارهای پی در پی پاکستان داشته باشد تا بداند کشوری که در نه تنها در یک مناسبت خاص مذهبی و یا در مراسم های مرگ و عروسی مورد حملات انفجار تروریستی قرار می گیرد بلکه در روزهای عادی هم ازاین قاعده مستثنی نبوده و هفته ای نیست که اخباری از انفجار تروریستی این کشور و تعداد قربانیان آن خبری منتشر نشود.

انفجار تروریستی در هزاره پاکستان

لابد سیدحسن نمیداند یکی از کشورهایی که مقر نیروهای نظامی آمریکا در خاورمیانه است ، کشور پاکستان است که حتی از حملات هوایی این نیروهای مهاجم هم درامان نیست .

گرچه آقای سید حسن مصطفوی هر از چندگاهی آنهم در آستانه مناسبت هایی خاص همچون انتخابات سخنان تامل برانگیزی می زند که این ناشی از افکار استحاله شده ایشان نسبت به مسائل سیاسی و امنیتی کشوری همچون ایران که مرهون خون صدها هزار شهید است می زند که برای نمونه تنها می توان به انتخابات 88 اشاره ای داشت که برای تبلیغ موج فتنه جملاتی نظیر «این دولت یک دولت مستبد و دیکتاتور و فرعونی است»؛ و یا «-چراباید به مظلومان فلسطین و لبنان کمک بکنیم ؟» را می گوید.

نوه امام راحل چه زود وصیت پدر خود مرحوم سید احمدی خمینی(ره) را از یاد برده است که فرمود: «هر کس ادعا کند خط امامی است ، اما از آیت الله خامنه ای پیروی نکند ، دروغ می گوید.» این روزها در حرفها و سخنانی که می گوید بدون آنکه کمترین تفکری کرده و یا توجه ای به ثبات امنیتی و سیاسی که در ایران حاکم است، داشته باشد در کمال بی پروایی اینگونه وانمود می کند که کشور امنیت و آرامشی ندارد.

درصورتی که به اذعان تمامی کارشناسان غربی و همه آن تحلیلگرانی که برای برهم زدن امنیت ایران با گزینه حمله نظامی ،دست به تهدید می زنند ، گفته اند که ایران تنها کشوری است که از ثبات سیاسی و امنیتی با وجود تمامی فشارها برخوردار است.

البته نباید از کسی که در اوج توهین فتنه گران به امام خمینی (ره) سکوت کرده و با سران فتنه هم پیاله است، انتظاری بیش از این داشت.

ناگفته نماند مردم ایران هیچ گاه نخواهند گذاشت عده ای از سیاسیون ورشکسته و سرانی که بازیچه دست ایادی استکبار برای برهم زدن آرامش ایران اسلامی شدند خواب راحتی داشته باشند. / بلاغ

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا