اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 19531 مورخ:[1394-04-31 13:56:01]
تشکیل حساب ویژه تولید برای بنگاه‌ها

تشکیل حساب ویژه تولید برای بنگاه‌ها

رئیس انجمن قطعه سازی و مجموعه های خودرو گفت : شرکت های خارجی تشنه فروش خودروهای تولیدی خود به ایران هستند و ما هم شروط خودمان را داریم و ان هم ساخت داخل است.

به گزارش مازنداصناف محمدعلی رجال در نشست خبری با موضوع دستاوردهای مذاکرات هیات اقتصادی المان در تهران افزود : باید تمام تلاش خود را برای تولید خودروهای با کیفیت بکار بگیریم و با کشورها و شرکت هایی همکاری کنیم که دانش روز را در اختیار ما قرار دهند.

وی با بیان اینکه هیات المانی امادگی خود را برای ساخت داخل اعلام کرده است ، گفت : المانها همواره براساس اصل برد- برد پای میز مذاکره می نشینند و ورود هیات اقتصادی المان به ایران این علامت را به ما می دهد که دولت این کشور می خواهد روابط گذشته را احیا کند.

حدود ۵ درصد خودروهای وارداتی ، المانی است

رئیس انجمن واردکنندگان خودرو گفت : سال گذشته ۱۰۵ هزار دستگاه خودرو وارد کشور شد که کمتر از ۵ درصد ، معادل حدود ۵ هزار و ۵۰۰ دستگاه ان را خودروهای المانی تشکیل می داد.

احتشام زاد در نشست خبری با موضوع دستاوردهای سفر هیات اقتصادی المان به ایران افزود : ۵ شرکت از ۲۰ شرکت برتر المان از جمله دو شرکت خودروسازی فولکس واگن و کرایسلر ، هیات المانی را در سفر به ایران همراهی می کردند.

وی با بیان اینکه شرکت های خودروسازی المان مذاکراتی هم با ایران خودرو داشتند ، گفت : المانها طی سالها همکاری با ایران نشان داده اند که شرکای صادقی هستند و ما قصد داریم با حضور در شصت و ششمین نمایشگاه بین المللی خودرو المان که با حضور حدود ۱۱۰۰ برند طی روزهای ۲۶ شهریور تا ۵ مهر برگزار می شود زمینه های توسعه همکاری با طرف های المانی را فراهم کنیم.

احتشام زاد افزود : در این نمایشگاه شرکت های معتبر خودروسازی و قطعه سازی و همچنین شرکت های تولید کننده خودروهای هیبریدی ، برقی ، تجهیزات جاده ای از سراسر دنیا حضور دارند .


تراز

» برچسب ها :



مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا