اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 19514 مورخ:[1394-04-31 12:46:01]
 صنایع کوچک بخش زیادی از اشتغال کشور را ‌به دوش می‌کشد‌
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران:

صنایع کوچک بخش زیادی از اشتغال کشور را ‌به دوش می‌کشد‌

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: صنایع کوچک نقش تأثیرگذاری در افزایش تولیدات صنعتی کشور دارد و بخش زیادی از اشتغال را نیز به دوش می‌کشد.

به گزارش مازنداصناف به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی گفت: صنایع کوچک نقش تأثیرگذاری در افزایش تولیدات صنعتی کشور دارد و بخش زیادی از اشتغال را نیز به دوش می‌کشد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به نام‌گذاری 21 مرداد روز حمایت از صنایع کوچک افزود: براساس تصمیم شورای فرهنگ عمومی کشور، روز 21 مرداد به‌عنوان روز حمایت از صنایع کوچک نامگذاری شد.

موسوی بیان داشت: به‌منظور بزرگداشت و اجرای برنامه‌های ابلاغی و معرفی دستاوردهای شرکت شهرک‌های صنعتی استان، کمیته اجرایی بزرگداشت روز حمایت از صنایع کوچک تشکیل شده است.

وی خاطرنشان کرد: کمیته اجرایی بزرگداشت روز حمایت از صنایع کوچک از تمام ظرفیت‌های موجود برای ارائه توانمندی‌های صنایع کوچک استان در بخش تولید و صادرات، استفاده کند.

به گزارش فارس، با ابلاغ احکام جداگانه دارایی معاون برنامه‌ریزی، علی‌پور معاون صنایع کوچک، عابد معاون پشتیبانی و منابع انسانی، زارع مدیر مالی و ذی‌حسابی و چمانی مدیر حراست به‌عنوان اعضاء و عمادی مدیر روابط عمومی نیز به‌عنوان عضو و دبیر کمیته بزرگداشت روز حمایت از صنایع کوچک معرفی شدند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا