اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 19452 مورخ:[1394-04-29 05:32:01]
برنامه های سفر استاندار مازندران به منگستائو اعلام شد

برنامه های سفر استاندار مازندران به منگستائو اعلام شد

 مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران، برنامه های سفر استاندار به منگستائو قزاقستان را اعلام کرد.

به گزارش مازنداصناف  به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، استاندار مازندران و هيئت اقتصادی مازندران امروز به استان منگستائو قزاقستان سفر می کنند و احمد مظفری در این زمینه گفت: استاندار مازندران برای حضور در مراسم افتتاح نمايشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ايران در آكتائو منگستائو روز دوشنبه ۲۹ تيرماه عازم قزاقستان می شود.

مظفری زمان برگزاری مراسم افتتاحيه اين نمايشگاه را ۳۰ تيرماه اعلام و تاكيد كرد : در اين نمايشگاه ۱۶ غرفه به فعالان اقتصادی و تجار مازندرانی اختصاص يافته است و در مراسم افتتاح اين نمايشگاه استاندار مازندران سخنرانی خواهد كرد.

مديركل روابط عمومی استانداری مازندران افزود: سخنرانی استاندار مازندران در همايش فرصت های سرمايه گذاری كه به صورت مشترك با حضور استانداران مازندران و منگستائو برگزار می شود از ديگر برنامه های اين سفر است.

دبير شورای اطلاع رسانی استان گفت: در اين سفر استاندار مازندران از مراكز توليدی، اقتصادی، دانشگاهی، فرهنگی و تجاری استان منگستائو قزاقستان بازديد می کند.

سخنگوی شورای اطلاع رسانی استان،  برگزاری نشست های متعدد، بازديد از مزرعه پرورش ماهی، بازديد از موزه شهر آكتائو، بازديد از دانشگاه فنی و مهندسی كاسپين، بازديد از بندر تجاری آكتائو و مجموعه های وابسته، بازديد از كارخانه گاز ازت، بازديد از شركت پرسای (شركت توليد قطعات مورد استفاده در صنايع نفت و گاز)، بازديد از مجموعه ساحلی گردشگری كيندرلی را از ديگر برنامه های استاندار مازندران در اين سفر اعلام كرد.


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا