اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 19422 مورخ:[1394-04-28 04:00:01]
 توزیع 18 تن آرد ویژه تعطیلات عید فطر در سوادکوه
رئیس اداره صنعت سوادکوه خبر داد

توزیع 18 تن آرد ویژه تعطیلات عید فطر در سوادکوه

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سوادکوه از توزیع 18 تن آرد و کشیک 17 نانوایی ویژه تعطیلات عید فطر خبر داد.

به گزارش مازنداصناف سعدی عبدالهی  با اشاره به برنامه‌ریزی‌های کمیته آرد و نان شهرستان سوادکوه اشاره کرد و بیان داشت: تشکیل تیم‌های کشیک در تعطیلات عید فطر و بازدید از اماکن مسافر‌پذیر در دستور کار ما دارد.

وی بازدید از نانوایی‌های سطح شهرستان سوادکوه را از فعالیت‌های دارای اولویت اعلام کرد و افزود: اختصاص 18 تن آرد ویژه به نانوایی‌ها و کشیک نانوایی‌ها و فعالیت شبانه‌روزی برخی از واحد‌های نانوایی با برنامه‌ریزی ما انجام شده و 450 کیسه آرد 40 کیلویی به صورت ویژه در سوادکوه قبل از تعطیلات توزیع شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سوادکوه با بیان اینکه 17 نانوایی به صورت کشیک در سوادکوه از صبح تا اذان مغرب فعالیت می‌کنند، خاطرنشان کرد: سه نانوایی در شهر‌های پل‎سفید، زیراب و الاشت به صورت شبانه‌روزی فعال هستند.

عبدالهی با بیان اینکه واحد‌های نانوایی سوادکوه مشکلی در ارائه خدمات به مسافران و مردم شهرستان ندارند، گفت: حضور گسترده گردشگران و بازدید از اماکن گردشگری سوادکوه و نیاز به ارائه خدمات مختلف به آنان سبب شده است تا تدابیر همه‌جانبه در این موضوع اجرایی شود.


فارس

» برچسب ها : , توزیع , 18 تن , آرد , ویژه , تعطیلات , عید فطر , سوادکوه , توزیع , 18 تن , آرد , ویژه , تعطیلات , عید فطر , سوادکوهمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا