اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 19393 مورخ:[1394-04-26 13:28:01]
پیام تبریک رئیس اداره صنعت و تجارت ساری به مناسبت عید سعید فطر
اختصاصی/ مازند اصناف گزارش می دهد

پیام تبریک رئیس اداره صنعت و تجارت ساری به مناسبت عید سعید فطر

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت مرکز مازندران طی پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمامی فعالان عرصه صنعت و بازار تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار مازنداصناف  اسماعیل هادی نژاد رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مرکز مازندران طی پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمامی مسلمانان جهان بویژه فعالان عرصه ی صنعت و بازار تبریک گفت.
بر اساس این گزارش در این پیام آمده است:

  عید فطر روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان های پاک و بیدار است. روزی است که انسان به فطرت پاک خود باز می‏گردد و به شکرانه این نعمت بزرگ و بی کران، به ستایش باری تعالی پرداخته و زنگار گناه را از آئينه روشن قلب و جان می زداید.

 

 

   اينجانب، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبريك  عيد بزرگ سعيد فطر و جشن پيروزي بر شياطين درون و برون به همه مردم نجيب و شريف ، از خداوند متعال، رستگاري و عزت و كرامت همگان را مسئلت می نمایم و ضمن تبریک این عید فرخنده، از درگاه خداوند بزرگ مسئلت می‌نمایم تا همگی ما را در راه تلاش برای پیشرفت اقتصادی یاری رساند.  

 

 

اسماعیل هادی نژاد کیاسری _ رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان ساری و میاندرود

 

انتهای پیام/

اویس فلاح

 


» برچسب ها : , پیام , تبریک , اسماعیل , هادی نژاد , رئیس , اداره , صنعت , تجارت , ساری , به مناسبت , عید , سعید , فطر , پیام , تبریک , اسماعیل , هادی نژاد , رئیس , اداره , صنعت , تجارت , ساری , به مناسبت , عید , سعید , فطرمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا