اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 19388 مورخ:[1394-04-26 03:57:01]
 اصناف در ایمن‌سازی سواحل بابلسر مشارکت کنند
فرماندار بابلسر:

اصناف در ایمن‌سازی سواحل بابلسر مشارکت کنند

فرماندار بابلسر گفت: اصناف باید به مدیریت در ایمن‌سازی سواحل مشارکت کنند.

به گزارش مازنداصناف سید علی اسد شامگاه پنج‌شنبه در جلسه ستاد خدمات سفر در فرمانداری بابلسر با بیان اینکه بیشتر غریق‌ها در هنگام شب به دریا رفته‌اند، اظهار کرد: 150 ناجی در دو شیفت از ساعت هشت صبح تا 20 شب در روزهای عادی و در روزهای پیک مسافر به‌صورت تمام‌وقت در ساحل مستقر هستند.

فرماندار بابلسر با اشاره به تعطیلات پایان ماه مبارک رمضان و عید فطر به مسئولان و دستگاه‌های خدمات‌رسان، گفت: تمام مرخصی‌های مدیران دستگاه‌های اجرایی لغو شده و باید با آمادگی حضور داشته باشند.

اسد با تاکید بر اینکه اصناف باید به مدیریت در ایمن‌سازی سواحل مشارکت کنند، تصریح کرد: نقش اصناف باید پررنگ‌تر شود و از حضور مسافر و میهمانان استقبال کنند.

وی پاک‌سازی حریم راه‌ها، افزایش تبلیغات هشداردهنده محیطی و اطلاع‌رسانی، بازدید از نمازخانه‌ها، رستوران‌ها و هتل‌ها تاکید کرد و افزود: مسئولان تمهیدات لازم را در بحث نظارت بهداشتی، عرضه مواد غذایی و تامین مواد سوختی مورد نیاز را داشته باشند.

این مسئول از مسئولان بانک‌ها خواست تا نسبت به شارژ عابر بانک‌ها اقدام و تمهیدات لازم را اتخاذ کنند.

اسد با اشاره به حضور دستگاه‌های نظارتی در پایش طرح سالم‌سازی دریا در شهرستان، اظهار کرد: دستگاه‌های نظارتی همواره عملکرد ستاد طرح سالم‌سازی دریا در بابلسر را به‌عنوان یک الگو مطرح می‌کنند.

فرماندار بابلسر در پایان خواستار اجرای مانور مشترک در امداد و نجات ساحل شد و گفت: تکرار حوادث فرضی سبب آمادگی بیشتر بین اعضای ستاد طرح سالم‌سازی دریا می‌شود.

 

فارس

» برچسب ها : , اصناف , ایمن‌سازی , سواحل , بابلسر , مشارکت , فرماندار , اصناف , ایمن‌سازی , سواحل , بابلسر , مشارکت , فرماندارمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا