اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 19350 مورخ:[1394-04-24 01:34:01]
آخرین خبرها از اجرای طرح ضیافت در مازندران
اختصاصی/ مازند اصناف گزارش می دهد

آخرین خبرها از اجرای طرح ضیافت در مازندران

اجرای طرح ضیافت در ماه رمضان با هدف تثبیت قیمت ها در دامنه ای مناسب و ایجاد تعادل در عرضه و تقاضا و جلوگیری از نوسانات قیمت کالاهای پر مصرف در استان در آخرین روزهای برگزاری است.

حسین نگهدار صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار مازنداصناف گفت: اجرای طرح ضیافت در ماه رمضان با هدف تثبیت قیمت ها در دامنه ای مناسب و ایجاد تعادل در عرضه و تقاضا و جلوگیری از نوسانات قیمت کالاهای پر مصرف در استان در آخرین روزهای برگزاری است.


وی در ادامه در خصوص میزان سهمیه استان، قیمت و میزان توزیع سبد کالاها در طرح رمضان اظهار داشت: تا کنون و از 2045 تن سهمیه شکر استان 808 تن، 127 تن گوشت سهمیه ای 48 تن، 1260 تن گوشت مرغ سهمیه ای 58 تن در مازندران توزیع شده است. باید اضافه کنم که در این طرح شکر 2350 تومانی، مرغ 5500 تومانی و گوشت قرمز(ران) 23000 تومانی هماهنگ با سراسر کشور در حال عرضه است.


نگهدار در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص اختلاف زیاد میان اقلام سهمیه ای و میزان توزیع هر یک از این اقلام در استان اذعان داشت: با توجه به حفظ آرامش بازار، نظارت و کنترل بر نوسانات قیمتی این اقلام در بازار، تعادل مطلوب میان عرضه و تقاضا و نیز عدم اختلاف قیمت میان اقلام این طرح و بازار، مصرف کنندگان آن را از نزدیکترین واحدهای صنفی محل زندگی خود تامین می نمایند و دیگر همچون سالیان گذشته مردم مجبور نیستند جهت تامین این اقلام با طی مسافت و هزینه و نیز صرف زمان، آن را از فروشگاه های توزیع این طرح تهیه نمایند.


سرپرست مدیریت تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی مازندران در پایان با بیان اینکه هیچ محدودیتی در جذب عاملین فروش و نیز عرضه این اقلام در استان نداریم، افزود: ما آماده پذیرش و عرضه اقلام این طرح به عاملین فروش از هرجای استان و با هر تعداد متقاضی هستیم.


انتهای پیام/

حسن قربان زاده ساروی» برچسب ها : , طرح ضیافت , مازندران , حسین نگهدار , تنظیم بازار , سبدکالا , طرح ضیافت , مازندران , حسین نگهدار , تنظیم بازار , سبدکالامطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا