اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 19326 مورخ:[1394-04-23 02:49:01]
 برخورد قاطع و ضربتی با متخلفان صنفی در طرح رمضان
اختصاصی/معاونت اجرایی تعزیرات حکومتی مازندران خبر داد

برخورد قاطع و ضربتی با متخلفان صنفی در طرح رمضان

معاونت اجرایی تعزیرات حکومتی مازندران از آمادگی کامل این سازمان جهت برخورد قاطع و ضربتی برای متخلفان صنفی در گشت های بازرسی سایر ارگان ها بویژه سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران خبر داد.

تقی طهماسبی ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار مازنداصناف گفت: طرح رمضان که از 27 خرداد در سطح استان آغاز شد، در حال حاضر نیز در حال اجراست و تا پایان ماه رمضان ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه این طرح بصورت هماهنگ با سراسر کشور در مازندران نیز در حال اجراست، افزود: این طرح شامل گشت مشترک با سازمان های نظارتی، بازرسی از خبازی ها، عمده فروشی ها، مجتمع های بین راهی، رستوران ها و ... می باشد.


معاون اجرایی در امور شعب تعزیرات حکومتی مازندران در پایان خطاب به سایر دستگاه های نظارت بر بازار بویژه سازمان صنعتف معدن و تجارت مازندران اظهار داشت: همان گونه که در جلسات کمیسیون هماهنگی و تنظیم بازار اعلام کردیم تعزیرات حکومتی مازندران آمادگی خود را جهت برخورد ضربتی و قاطع با واحدهای صنفی متخلف در طرح های بازرسی اعلام می دارد.

 

انتهای پیام/

حسن قربان زاده

» برچسب ها : , برخورد , قاطع , ضربتی , متخلفان صنفی , طرح , رمضان , برخورد , قاطع , ضربتی , متخلفان صنفی , طرح , رمضانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا