اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 19253 مورخ:[1394-04-20 19:42:01]
 خرید یک میلیون و هشتاد هزار تن گندم تضمینی از گندمکاران/ دستیابی به ذخیره بی سابقه گندم در کشور
اختصاصی/مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور خبر داد

خرید یک میلیون و هشتاد هزار تن گندم تضمینی از گندمکاران/ دستیابی به ذخیره بی سابقه گندم در کشور

در سال جاری و با ثبت یک میلیون و هشتاد هزار تن خرید تضمینی گندم از کشاورزان بی شک به میزان بی سابقه ای از ذخیره گندم دست یافته ایم.

رمضانعلی ملک عصر امروز در گفت و گو با خبرنگار مازنداصناف با بیان اینکه پیش بینی ما در ابتدای سال 94 خرید تضمینی گندم تا بیش از 120 هزار تن در مازندران بود، اذعان داشت:  در سال جاری و با ثبت یک میلیون و هشتاد هزار تن خرید تضمینی گندم از کشاورزان بی شک به میزان بی سابقه ای از ذخیره گندم دست یافته ایم.وی در ادامه با بیان اینکه خوشبختانه امسال میزان خرید گندم در استان های مازندران، گلستان و سمنان بیش از حد پیش بینی ها بود؛ تصریح کرد: در حال حاضر خرید تضمینی گندم از کشاورزان مازندران نسبت به زمان مشابه سال قبل با 105 درصد افزایش به بیش از 140 هزار تن رسید.


ملک خاطر نشان کرد: میزان خرید گندم تضمینی در استان گلستان با 45 درصد افزایش نسبت به زمان مشابه در سال گذشته به بیش از 878 هزار تن و همچنین میزان خرید گندم تضمینی در استان سمنان با 15 درصد افزایش نسبت به سال گذشته به بیش از 62 هزار تن رسید.


وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: تا کنون از طریق سامانه بانک کشاورزی به گندمکاران مازندران بیش از 1 هزار و 429 میلیارد ریال، به گندمکاران استان گلستان بیش از 9 هزار و 800 میلیارد ریال و به گندمکاران استان سمنان مبلغ 497 میلیارد ریال پرداخت شده است.


مدیر عامل شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه 2 در پایان افزود: در سال جاری نه تنها میزان گندم خریداری شده از لحاظ کمیت بی سابقه بوده ، بلکه به دلیل آب و هوای مناسب و بارش باران به موقع، گندم های خریداری شده از کیفیت قابل توجهی نیز برخوردار می باشند.

 

انتهای پیام/

م.اسدی


» برچسب ها : , رمضانعلی , ملک , غله , منطقه دو , کشور , خرید , بی سابقه , گندم , ذخیره , مازندران , گلستان , سمنان , رمضانعلی , ملک , غله , منطقه دو , کشور , خرید , بی سابقه , گندم , ذخیره , مازندران , گلستان , سمنانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا