اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1924 مورخ:[1391-10-24 20:28:01]
دهیاران موضع بی طرفی خود در انتخابات را حفظ کنند
طاهایی در همایش دهیاران مازندران تاکید کرد؛

دهیاران موضع بی طرفی خود در انتخابات را حفظ کنند

استاندار مازندران با تاکید بر بی طرفی دهیاران در انتخابات ریاست جمهوری آینده اظهار داشت : مهم نیست چه کسی رای می گیرد ، آنچه که مهمتر از همه چیز است حضور باشکوه مردم همچون گذشته در پای صندوقهای رای است.

به گزارش نجبا / ،همایش استانی دهیاران ، بخشداران و شوراهای بخش استان مازندران باشعار دهیار مدیر ارشد روستا در بابلسر برگزار شد .

در این همایش که جمع کثیری از دهیاران ، بخشداران ، شوراهای اسلامی بخش ، استاندار مازندران ، و مدیران کل کشوری و استانی حضور داشتند مسئولین به تبادل اطلاعات پرداختند.

 استاندار مازندران ضمن  تبریک  به مناسبت فرا رسیدن ماه ربیع الاول روستا را برای دهیاران و شوراها مصداق خدمت آسمانی دانسته و گفت : محور این همایش ، دهیاران ومدیران ارشد روستایی هستند پس مسئولیت خطیری بر  دوش آنها نهاده شده است .

طاهایی افزود :در استان مازندران 1667 روستا وجود دارد که 1580 روستا دارای دهیاری است و در آن 160دهیار تمام وقت و 1420 دهیار نیمه وقت مشغول به خدمتگزاری می باشند و مسئولین در تلاشند با توجه به نیاز روستاها، تعداد دهیاران تمام وقت را افزایش دهند.

وی ضمن تاکید بر بی طرفی دهیاران در انتخابات ریاست جمهوری آینده اظهار د اشت : مهم نیست چه کسی رای می گیرد ، مهم آنست که همه کاندیدا ها اصلح هستند و مهمتر آنکه مردم آنها را انتخاب می کنند و آنچه که مردم انتخاب می کنند حتماً خیر است و آنچه که مهمتر از همه چیز است حضور باشکوه مردم همچون گذشته در پای صندوقهای رای است.

وی در ادامه گفت :پیشرفتهای روستاها پس از انقلاب کاملاً مشهود است و کسی نمی تواند این پیشرفتها را نادیده بگیرد.

طاهایی افزود: در گذشته و قبل از انقلاب شکوهمند اسلامی یک کشاورز برای تامین نعل و میخ اسب هم دچار مشکل بود ولی امروز ما در فکر تامین مایحتاج های بسیار مهمتری برای کشاورزان هستیم.

استاندار مازندران مدیریت زباله و پسماند را در روستا از مهمترین وظایف دهیاران دانسته و اذعان کرد :دهیاران باید با توجه به بضاعت و امکاناتی که در اختیار دارند زباله روستاها را کنترل و مدیریت کنند تا بتوانند نمایی زیبا از روستا ارائه دهند.

 وی ادامه داد: بازیافت از مبداء یکی از کارهای زیبایی است که در روستا میشود انجام داد ، سخت است و لی ناشدنی نیست. / بلاغ


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا