اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 19125 مورخ:[1394-04-15 04:29:01]
قانون رفع موانع تولید از مهم‌ترین اقدامات مجلس برای حمایت از صنعت‌گران است
نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس:

قانون رفع موانع تولید از مهم‌ترین اقدامات مجلس برای حمایت از صنعت‌گران است

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: قانون رفع موانع تولید از مهم‌ترین قانون‌ها در بخش صنعت است که در مجلس نهم به عنوان شاخص‌ترین قانون مطرح شد.

به گزارش مازنداصناف  به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، عبدالوحید فیاضی در مراسم افتتاح واحد تولیدی در غرب مازندران اظهار کرد: امروزه جهاد در عرصه صنعت و تولید به‌عنوان یکی از مقدس‌ترین مؤلفه‌های خدمتگزاری در چارچوب نظام جمهوری اسلامی است.

وی بیان کرد: شهرک صنعتی محمودآباد شهرک موفقی بوده و می‌تواند ظرفیت‌های واحدهای تولیدی آن را ترقی داد.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قانون رفع موانع تولید یکی از افتخارات مجلس نهم است و مجلس نهم در گام‌های نخست خود کارهای بزرگی در عرصه استقلال کشور انجام داد.

این مسئول ادامه داد: یکی از این اقدامات که به‌عنوان شاخص‌ترین قانون مطرح بوده قانون رفع موانع تولید است.

فیاضی خاطرنشان کرد: در وضعیت کنونی کشور با توجه به تحریم و انواع فشارهای اقتصادی به ایران، مجاهد واقعی یک صنعت‌گر است، چرا که کسی که حرف می‌زند مجاهد نیست بلکه مجاهد کسی است که کارخانه‌ای را با وجود همه گرفتاری و تنگناها فعال نگه‌ می‌دارد.

وی با اعلام اینکه بانک‌ها باید در وضعیت اقتصادی نامطلوب کمک‌حال صنعت باشند، گفت: نباید با فشارهای زیاد منجر به بسته شدن واحدهای تولیدی و کارخانجات صنعتی شویم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا