اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1911 مورخ:[1391-10-21 20:02:01]
با خیال آسوده کاندیدای مجلس شوید/ جهاد کشاورزی مازندران بدهی تان را تقبل میکند
اعتبارات اشتغال زائی جوانان در چه راهی هزینه می شود؟

با خیال آسوده کاندیدای مجلس شوید/ جهاد کشاورزی مازندران بدهی تان را تقبل میکند

برخی از مسئولان استان که ظاهرا قصد دارند با تصمیم گیری های عجیب و غریب خود گوی سبقت را از برخی چهره های دولتی در مرکز بربایند,بار دیگر شگفتی ساز شدند.!


به گزارش نجبا و به نقل از  بلاغ - شنیده ها حاکیست رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با همکاری یکی از مدیران اتاق بازرگانی برای جبران خسارت های مالی یکی از کاندیداهای شکست خورده انتخابات مجلس شورای اسلامی دست بکار شده و البته برای تامین اعتبار این کمک،دیواری کوتاه تر از اعتبارات اشتغال زائی جوانان نیافته اند.

ظاهرا از دید این مدیران اوضاع اشتغال جوانان در استان به قدری مطلوب است که نیازی به هزینه در این سرفصل نیست و این اعتبارات میتوانند در اموری عام المنفعه(!) همانند جبران بدهی های مالی کاندیداها به مصرف برسد.

با وجود اینکه  پرونده وام یک میلیارد و دویست میلیون تومانی جناب کاندیدا در شهرستان مربوطه تائید نشده , فرد مذکور به نظر می رسد توانسته به لطف اداره کل اقتصادی استانداری مازندران,بر خلاف مقررات موجود و در نقض آشکار قانون ,موفق به دریافت این وام برای ساخت انبارکی شود در حالیکه تعداد بسیار زیادی از جوانان استان با وجود تکمیل مدارک و طی روال قانونی لازم با کارشکنی های گوناگون مواجه شده اند که شاید نمونه آن را ثبت نام های اخیر استانداری مازندران برای استخدام نیرو در ادارات دولتی استان که با وجود دریافت مبالغ هنگفت از متغاضیان از ماهها قبل همچنان شعله امید را برای جوانان استان روشن نگه داشتند.!!!

اینکه برخی مدیران با چه مجوز شرعی و قانونی به خود این اجازه را داده اند که اعتبارات مربوط به اشتغال زائی جوانان را صرف چنین امری کنند,بر عهده دستگاههای نظارتی است,اما ظاهرا به لطف حسن نیت این مسئولین(!)میتوان با خیالی آسوده کاندیدای انتخابات شد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا