اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 19102 مورخ:[1394-04-14 03:24:01]
دخانیات بیشترین گزینه قاچاق کالا در مازندران/انجام 103 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی مازندران
اختصاصی/مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد

دخانیات بیشترین گزینه قاچاق کالا در مازندران/انجام 103 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی مازندران

مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران بیشترین تخلفات قاچاق در استان را در خصوص کالاهای دخانیاتی برشمرد و بیان داشت: در این مدت برخورد قانونی با 174 واحد متخلف عرضه کننده کالاهای قاچاق در سطح استان انجام گرفت.

حسین اصغر زاده صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار مازنداصناف گفت: در سه ماه ابتدایی سال جاری، تعداد بازرسی از واحدهای صنفی مختلف در استان به 103 هزار مورد می رسد.


 مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در خصوص سایر گزارش ها در سه ماه ابتدایی سال جاری اظهار داشت:طی سه  ماهه نخست سال جاری تعداد 1815 مورد گزارش در سامانه 124 ثبت شده است که از این تعداد گزارش 1351 مورد به صورت تلفنی، 409 مورد به صورت کتبی و 55  مورد به صورت حضوری بوده است.


وی همچنین در بخش شناسایی واحدهای صنفی مختلف در استان خاطر نشان کرد: در این مدت ضمن تشکیل پرونده برای 5250 واحد صنفی مختلف، پرونده آنان جهت اقدامات بعدی به ادارات تعزیرات حکومتی ارسال شد.


اصغرزاده در ادامه از 5630 مورد بازرسی از واحدهای مرتبط با آرد و نان در استان خبر داد و افزود: در این بازرسی ها برای 360 واحد متخلف در بخش آرد و نان تشکیل پرونده و جهت پیگیری های بعدی به دستگاه های مربوطه ارجاع شد.


وی بیشترین تخلفات قاچاق در استان را در خصوص کالاهای دخانیاتی برشمرد و بیان داشت: در این مدت برخورد قانونی با 174 واحد متخلف عرضه کننده کالاهای قاچاق در سطح استان انجام گرفت.


مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در خاتمه ضمن اشاره به این مطلب که سامانه 124 آماده دریافت شکایات و گزارش های مردمی در سراسر استان است، اعلام داشت: علیرغم افزایش قیمت تخم مرغ در ابتدای ماه مبارک رمضان، خوشبختانه با تشدید نظارت و بازرسی در سطح استان، در حال حاضر شاهد تثبیت، تعادل و آرامش در بازار هستیم.

 

انتهای پیام/

مجتبی قربانی

 


 

 

» برچسب ها : , دخانیات , بیشترین , گزینه , قاچاق , کالا , مازندران , مدیریت , نظارت , بازرسی , صنعت , مازندران , دخانیات , بیشترین , گزینه , قاچاق , کالا , مازندران , مدیریت , نظارت , بازرسی , صنعت , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا