اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 18962 مورخ:[1394-04-08 18:40:01]
 باید فضای توسعه اقتصادی و صادرات غیرنفتی را فراهم کرد
فرماندار بابلسر:

باید فضای توسعه اقتصادی و صادرات غیرنفتی را فراهم کرد

فرماندار بابلسر با بیان اینکه یکی از تاکیدات رهبر معظم انقلاب اقتصاد مقاومتی و عدم وابستگی به نفت است، تصریح کرد: باید فضای مناسب برای توسعه اقتصادی و بحث صادرات غیرنفتی را فراهم کرد.

به گزارش مازنداصناف سیدعلی اسد در اولین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که در سالن اجتماعات فرمانداری بابلسر برگزار شد، اظهار داشت: برای تسهیل و حمایت از سرمایه‌گذاران،کلیه مراحل صدور پروانه، تاسیس و بهره‌برداری از سوی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان به اداره مربوطه شهرستانی تفویض اختیار شده است.

وی تاکید کرد: تمامی واحدهای تولیدی توانمند فعال و غیرفعال باید شناسایی و به این کارگروه معرفی شوند.

فرماندار بابلسر با بیان اینکه یکی از تاکیدات رهبر معظم انقلاب و رییس جمهور بحث اقتصاد مقاومتی و عدم وابستگی به نفت است، تصریح کرد: باید فضای مناسب برای توسعه اقتصادی و بحث صادرات غیرنفتی را فراهم کرد.

اسد، عملکرد این کارگروه را موجب رونق کسب و کار، ایجاد اشتغال و رفع فقر و بیکاری دانست و خاطرنشان کرد: به دلیل اهمیت بالای این جلسه، اعضای کارگروه راهکارهای مناسب ارائه نمایند.

وی افزود: لازم است اطلاعات و آمار واحدهای فعال، راکد و دچار مشکل جمع‌آوری شوند تا برابر قانون تسهیل و رفع موانع تولید، حمایت‌های لازم را انجام دهیم.

نماینده عالی دولت در پایان با تاکید بر شناسایی گلوگاه‌ها و موضوعات راهبردی در تولید و حمایت از سرمایه‌گذار، گفت: لازم است بین بانک‌های عامل شهرستان، نماینده‌ای به عنوان پل ارتباطی با کارگروه معرفی شود./ع


مشهدسر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا