اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1890 مورخ:[1391-10-17 17:53:01]
برترین‌های لیگ دسته یک والیبال نشسته مشخص شدند
در نخستین دیدار

برترین‌های لیگ دسته یک والیبال نشسته مشخص شدند

در نخستین دیدار مسابقات لیگ دسته یک والیبال نشسته جانبازان و معلولان کشور در گروه سوم ساری، اردبیل و فارس بر حریفان خود غلبه کردند.


به گزارش نجبا و به نقل از  خبرگزاری فارس از آمل، در نخستین دیدار مسابقات لیگ دسته یک والیبال نشسته جانبازان و معلولان کشور ساری، اردبیل و فارس بر حریفان خود غلبه کردند.

این رقابت‌ها از ساعت 9 صبح امروز با دیدار تیم‌های اردبیل و کرمان کار را به مدت سه روز آغاز کرده است که در پایان آن والیبالیست‌های اردبیلی با نتیجه سه بر صفر حریف خود را از پیش رو برداشتند.

 

در دیدارهای بعدی نیز تیم‌های فارس با استان گلستان روبرو شده که در آن شیرازی‌ها هم با نتیجه مشابه سه بر صفر حریف شمالی خود را از پیش رو برداشتند.

نبرد مازندرانی‌های لیگ دسته یک والیبال نشسته جانبازان و معلولان کشور نیز دیدنی بود که در آن آملی‌ها با نماینده ساری مصاف داشتند که در نهایت والیبالیست‌های مرکز استان با نتیجه سه بر یک پیروزی را از آن خود کردند.

به گزارش فارس، این مسابقات در گروه سوم به میزبانی دابودشت آمل در سالن سرپوشیده دهقان در حال پیگیری است که در دیدارهای عصر امروز که از ساعت 17 پیگیری می‌شود تیم‌های اردبیل با گلستان روبرو شده و در ادامه دابودشت آمل با کرمان پیکار می‌کند و تیم‌های فارس و ساری بازی‌های روز نخست را به پایان می‌برند.

این دوره از مسابقات در چهار منطقه با حضور 21 تیم برگزار می‌شود که در هر گروه به جز گروه سوم این رقابت‌ها پنج تیم با یکدیگر رقابت می‌کنند.

در گروه سوم شش تیم دابودشت آمل، ساری، فارس، شهر بابک کرمان، گنبد و اردبیل به صورت دوره‌ای با یکدیگر دیدار می‌کنند و از هر گروه دو تیم به مرحله بعدی این دوره صعود می‌کنند که هشت تیم صعود کننده از مرحله گروهی به صورت متمرکز و تجمعی برای مشخص شدن تیم‌های برتر با هم دیدار می‌کنند.

قهرمان و نائب قهرمان مسابقات لیگ دسته یک والیبال نشسته جانبازان و معلولان کشور به لیگ برتر این رشته صعود خواهند کرد.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا