اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 18899 مورخ:[1394-04-04 22:09:01]
 ارزش معاملات در تالار بورس مازندران به بیش از 1000 میلیارد ریال رسید
مدیر بورس منطقه‌ای مازندران:

ارزش معاملات در تالار بورس مازندران به بیش از 1000 میلیارد ریال رسید

مدیر بورس منطقه‌ای مازندران گفت: ارزش ریالی معاملات در تالار بورس استان از ابتدای امسال تاکنون، به بیش از یک‌هزار و 70 میلیارد ریال رسیده‌ است.

به گزارش مازنداصناف علی جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در هفته منتهی به چهارشنبه، سوم تیر ماه امسال، طی پنج روز معاملاتی، تعداد 28 میلیون و 112 هزار و 213 سهم به مبلغ بیش از 51 میلیارد ریال در بورس منطقه‌ای مازندران داد و ستد شد.

وی بیان کرد: ارزش ریالی سهام خریداری شده 31 میلیارد ریال و ارزش فروش سهام 20 میلیارد ریال بود.

مدیر بورس منطقه‌ای مازندران با بیان اینکه ارزش ریالی معاملات در تالار بورس استان از ابتدای سال جاری تاکنون، به بیش از یک‌هزار و 70 میلیارد ریال رسیده‌ است، گفت: متوسط ارزش معاملات روزانه نیز در مدت مشابه 25 میلیارد ریال بوده‌ است.

جعفری تصریح کرد: در این هفته سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری صنعت نفت، شیر پاستوریزه پگاه خراسان، پارس خودرو، بانک ملت و بانک صادرات ایران بیشترین ارزش معاملات استان را به خود اختصاص دادند.

وی با اعلام اینکه 61 درصد از کل سهام مبادله شده در این هفته مربوط به خرید و 39 درصد مربوط به فروش سهام بوده‌ است، اضافه کرد: شاخص قیمت نیز با یک‌هزار و 298 واحد افزایش نسبت به هفته‌ قبل، به 64 هزار و 858 واحد رسید.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا