اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 18889 مورخ:[1394-04-02 22:43:01]
اجرای طرح ضیافت در 5 فروشگاه شرکت تعاونی رامسر

اجرای طرح ضیافت در 5 فروشگاه شرکت تعاونی رامسر

رئیس اداره تعاونی روستایی رامسر گفت: پنج فروشگاه شرکت تعاونی رامسر، کالاهای طرح ضیافت را با قیمت مصوب ماه رمضان عرضه می‌کنند.

به گزارش مازنداصناف صالح محمدی با اشاره به آمادگی تشکل نظام صنفی کشاورزی این شهرستان و ارائه خدمات به شهروندان، اظهار داشت: این تشکل آمادگی پذیرش اعضا از بین تولیدکنندگان و بهره‌برداران بخش کشاورزی و دامی، گل و گیاهان زینتی و غیره را دارا است.

وی افزود: اسدالله لاریجانی رئیس هیئت‌مدیره، غفور حلاجیان دبیر اجرایی و داریوش جمشیدی خزانه‌دار و صبرالله امین‌کاظمی بازرس نظام صنفی کشاورزی رامسر هستند.

رئیس اداره تعاونی روستایی رامسر بیان کرد: یکی از سیاست‌های دولت و نیز وزارت کشاورزی، تعریف کشاورزی به‎عنوان یک شغل است که مزایای بیمه‌ای و سایر خدمات دستگاه‌های اجرایی از قبیل آب، کشاورزی، برق، خدمات بانکی و غیره در قالب نظام صنفی کشاورزی است.

این مسئول ادامه داد: تشکل نظام صنفی کشاورزی شهرستان با نظارت اداره تعاونی روستایی رامسر و همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی آماده ارائه بهترین خدمات به شهروندان است.

محمدی درباره برگزاری طرح ضیافت در ماه رمضان، تصریح کرد: سازمان تعاونی روستایی رامسر در این ماه مبارک در فروشگاه شرکت تعاونی خود کالاهای شکر، خرما، گوشت مرغ و دام، برنج، روغن و حبوبات را برای تنظیم بازار با قیمت مصوب دولت در ماه رمضان، عرضه می‌کند.

وی فروشگاه‌هایی که محصولات طرح ضیافت را عرضه می‌کنند، پنج فروشگاه نام برد و خاطرنشان کرد: فروشگاه مرکزی اتحادیه شرکت‎های تعاونی روستایی رامسر، مرکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در ابریشم‎محله، شرکت تعاونی‎های مهر، بهار و فجر، پنج فروشگاه مورد نظر هستند.

رئیس اداره تعاونی روستایی رامسر در پایان گفت: تعاونی روستایی رامسر مشتمل بر هشت شرکت تعاونی کشاورزی، شش تعاونی روستایی و زنان و یک اتحادیه مرکزی است.


فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا