اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 18876 مورخ:[1394-04-02 21:49:01]
احداث بازار روز دائمی در سلمانشهر
شهردار سلمانشهر خبرداد:

احداث بازار روز دائمی در سلمانشهر

شهردار سلمانشهر گفت: بازار روز دائمی با کنترل قیمت‌ها و اعمال مدیریت جهت عرضه کلیه کالاها مصرفی و موادغذایی مشابه بازار هفتگی افتتاح می شود.

به گزارش مازنداصناف مجید شعبان نژاد درباره تعطیلی یکشنبه بازار سلمانشهر اظهارداشت: یکشبه بازار سلمانشهر تا این تاریخ به طور کامل تعطیل نشده است و با توجه به اینکه بخشی از این بازار هفتگی در قطعه زمینی متعلق به بنیاد مستضعفان برگزار می شد و مالک زمین اقدام به دیوار کشی آن قطعه کرده است و غرفه‌داران مستقر در آن محدوده از ورود به آن ملک منع شده و با توجه به رشد بی رویه تعداد غرفه‌داران در سال‌های گذشته، دیگرِ نقاط ظرفیت جایگزینی آنها را ندارد، مجبور به خروج از بازار هستند.

وی از احداث بازار روز دائمی در سلمانشهر خبرداد و افزود: با توجه به احداث بازار روز دائمی با تعداد 100 باب مغازه در همان مکان توسط شهرداری سلمانشهر حداکثر تا 3 ماه آینده دیگر الزامی به برپایی یکشنبه بازار نیست.

شهردار سلمانشهر خاطر نشان کرد: شهرداری سلمانشهر به جهت مالکیت بازار احداثی با کنترل قیمت‌ها و اعمال مدیریت جهت عرضه کلیه کالاها مصرفی و موادغذایی مشابه بازار هفتگی و در خور شأن شهروندان عزیز با رعایت موارد بهداشتی افتتاح خواهد کرد. /ع

 

دریاسر

» برچسب ها : , احداث , بازار روز , دائمی , سلمانشهر , احداث , بازار روز , دائمی , سلمانشهرمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا