اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1887 مورخ:[1391-10-17 17:02:01]
منتظر صدور حکم علیه پرسپولیس نباشید

منتظر صدور حکم علیه پرسپولیس نباشید

با توجه به شرایط موجود و تعویق جلسه امروز کمیته انضباطی، به نظر می‌رسد نباید منتظر صدور آرای سنگین برای خاطیان فینال جنجالی لیگ برتر کشتی آزاد بود

.به گزارش نجبا و به نقل ازبلاغ،فینال رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد روز سه‌شنبه هفته گذشته با قهرمانی تیم ثامن‌الحجج سبزوار در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران به پایان رسید.

 
تیم پرسپولیس که با هدایت غلامرضا محمدی این مسابقه را به تیم محسن کاوه واگذار کرد، به داوری‌های این مسابقه اعتراض داشت و این اعتراض‌ها آنقدر ادامه داشت که به اخراج او هم منجر شد،‌ اخراجی که البته اجرایی نشد و محمدی تا پایان رقابت‌ کنار تشک بود و به رفتارهای جنجالی خود تا پایان ادامه داد.
 
او بعد از مسابقه نیز تهمت‌هایی را نثار کمیته داوران و در راس آن بهمن طالبی و تیم ثامن‌الحجج داشت و قهرمانی آنها را ناشی از زد و بند اعلام کرد.
 
قرار بود جلسه کمیته انضباطی این مسابقه امروز برگزار شود که به روز سه‌شنبه هفته جاری موکول شده است.
 
در این خصوص شنیده می‌شود که در این جلسه قرار نیست حکم‌های سنگینی برای خاطیان و از جمله آنها غلامرضا محمدی و تیم پرسپولیس صادر شود.
 
ظاهرا با توجه به اینکه تیم کشتی پرسپولیس نزدیک به ۲ میلیارد تومان در لیگ سرمایه‌گذاری کرده و احتمال تیم‌داری آنها در لیگ فرنگی هم وجود دارد، فدراسیون کشتی چندان دوست ندارد با صدور رایی جنجالی،‌ پرسپولیسی‌ها را از حضور دوباره در لیگ پشیمان کنند.
 
همچنین حتی اگر محمدی یک سال هم محروم شود،‌ این تاثیری بر رویه کاری او نخواهد داشت چون تا لیگ سال آینده او کار و فعالیت خاص دیگری نخواهد داشت که بخواهد از آن محروم شود.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا