اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 18804 مورخ:[1394-03-31 15:52:01]
 پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران به مناسبت اول تیر روز اصناف
اختصاصی/ مازند اصناف گزارش می دهد

پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران به مناسبت اول تیر روز اصناف

در آستانه اول تیر روز ملی اصناف پیام مشترکی از سوی آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران و دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مازنداصناف در آستانه اول تیر روز ملی اصناف پیام مشترکی از سوی آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران و دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران منتشر شد.

 

 

متن پیام بدین شرح است :

 

در آئین حیات بخش اسلام،فرهنگ کار و تلاش و کسب روزی حلال در شمار والاترین و بزرگترین عبادات قرار گرفته است.

قشر زحمتکش و خدوم اصناف با برخورداری از روحیه مذهبی و پایبندی به اصول و ارزشهای دینی ، در طول تاریخ کارنامه درخشانی را از خود بر جای نهاده و نقش آنان در بهبود فضای کسب و کار ،کارآفرینی ، اشتغال و شکوفایی اقتصاد بی بدیل است.

اولین روز از تیرماه به نام روز ملی اصناف نامگذاری شده و این نامگذاری خود گویای اهمیت و جایگاه این قشر بزرگ از جامعه در رشد و بالندگی کشور است.

روز اصناف فرصت مغتمی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش های معنوی ،اجتماعی و اقتصادی این تلاشگران عرصه شکوفایی اقتصادی است.

اینجانبان تقارن روز اصناف با ماه مبارک رمضان، ماه ضیافت الهی را به همه تلاشگران عرصه تولید ، توزیع و اقتصاد استان تبریک وتهنیت عرض نموده و از تلاش ها و خدمات ارزشمند این قشر فهیم و زحمت کش ، در راستای کمک به رونق تولید ، ایجاد اشتغال و ارتقاء فضای کسب و کار تشکر و تقدیر می نمائیم.

امید است در سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی اصناف عزیز با افزایش تعامل همه جانبه و همکاری بتوانند در خدمت به رشد و اعتلای ایران اسلامی و خطه همیشه سر سبز مازندران موفق وسر بلند باشند.

 

                       ربیع فلاح جلودار                                                            نـوراله طبـرسی
                      استانـدار مـازندران                                                     نماینده ولی فقیه دراستان
                                                                                                      و امام جمعه ساری

 


 

» برچسب ها : , پیام , مشترک , نماینده , ولی فقیه , استاندار مازندران , اول تیر , روز اصناف , پیام , مشترک , نماینده , ولی فقیه , استاندار مازندران , اول تیر , روز اصنافمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا