اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1872 مورخ:[1391-10-15 18:51:01]
بجای وعده یارانه 4 برابری،مصوبه های مانده را اجرا کنید
انتقاد آیت الله طبرسی از مسئولان

بجای وعده یارانه 4 برابری،مصوبه های مانده را اجرا کنید

خطیب نماز جمعه ساری با بیان اینکه گاهی مسئولان با نگاه انتخاباتی صحبت می‌کنند، گفت: این همه مصوبه مانده روی زمین و هیچ کاری اتفاق نیفتاده و وعده یارانه چهار برابری می‌دهند.


به گزارش نجبا و به نقل از بلاغ،آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه امروز مرکز استان مازندران به چگونگی ملاقات با امام زمان اشاره کرد و اظهار داشت: ملاقات با امام عصر، جزء اصول یا فروع دین نیست بلکه یک کمال است.

وی با بیان اینکه ملاقات با امام عصر ضروری نیست، افزود: هدف از ملاقات با امام عصر باید قرب روحی باشد.

طبرسی با اشاره به اینکه در این زمینه باید به وظیفه خود عمل کرده و انتظار صادقانه داشته باشیم، تصریح کرد: دل امام عصر را به درد نیاوریم و راه آن حضرت را برویم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با ضرورت شناخت امام هر عصر توسط مسلمانان و مومنان اشاره کرد و با بیان اینکه عنصر تقوا یک عنصر محوری در یاوری ائمه است، گفت: خداوند به ما توفیق امام‌شناسی بدهد.

وی به رعایت سالم‌سازی اجتماعی از طریق حجاب اشاره کرد و با اشاره به اینکه در 17 دی سال 1314 رضاخان با هدف مبارزه با عفاف، دستور کشف حجاب داد، یادآور شد: رضاخان از حرکات ضداسلامی آتاتورک پیروی کرد.

طبرسی با بیان اینکه عده‌ای به عنوان تمدن، این موضع را نهادینه کردند، گفت: این فرهنگ شوم استعماری به بهانه آزادی زنان، تخم تلخی کاشت که هنوز این تلخی در جامعه وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه این بی‌فرهنگی و برهنگی، تبدیل به فرهنگ شد و جلوگیری از آن سخت است، اظهار داشت: مسئولان ما هم عزم جدی برای مقابله با بی‌حجابی و بدحجابی ندارند.

طبرسی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه گاهی مسئولان با نگاه انتخاباتی صحبت می‌کنند، گفت: این همه مصوبه مانده روی زمین است. هیچ کاری اتفاق نیفتاده ولی برخی‌‌ها وعده یارانه چهار برابری می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه باید آثار و افتخارات‌مان را زنده نگه داریم، اضافه کرد: فرزندان ما شهید شدند و واقعه 18 دی شهرستان ساری رخ داد.

طبرسی با عرض تسلیت به مناسبت درگذشت آیت الله تهرانی، ادامه داد: هفته وقف را نیز در پیش داریم و مردم از این پس برای وقف کردن، وقف را به جشن‌ها اختصاص دهند چرا که وقف برای مراسم عزا، زیاد داریم.

وی با بیان اینکه ما با تحریم، ذلیل نمی‌شویم، یادآور شد: این تحریم سال‌ها است که بر ما اعمال می‌شود.


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا