اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 18704 مورخ:[1394-03-29 14:55:01]
 مسئولان اجازه آسیب به اصناف و بازاریان را ندهند
امام جمعه پل‌سفید سوادکوه:

مسئولان اجازه آسیب به اصناف و بازاریان را ندهند

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با گرامی‌داشت روز اصناف و بازاریان، آنان را از پایگاه‌های اصلی حمایت از روحانیت و دین و انقلاب توصیف کرد و گفت: مسئولان اجازه آسیب به اصناف و بازاریان را ندهند.

به گزارش مازنداصناف حجت‌الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به عظمت شخصیت شهید چمران، اظهار کرد: شهید چمران دارای شخصیت جامع و مورد اعتماد ملت و حضرت امام و مقام معظم رهبری بودند.

وی با گرامی‌داشت روز اصناف و بازاریان، آنان را از پایگاه‌های اصلی حمایت از روحانیت و دین و انقلاب توصیف کرد و افزود: مسئولان اجازه آسیب به اصناف و بازاریان را ندهند.

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه به سالروز ولایت‌عهدی امام رضا (ع) و دلایل آن اشاره و خاطرنشان کرد: مأمون که پایگاه اجتماعی در جامعه نداشت، موضوع ولایت‌عهدی را بر امام رضا (ع) تحمیل کرد.

قربانی با اشاره به تشییع پیکر شهدای غواص و حضور گسترده مردم در آن مراسم، بیان کرد: شهدای غواص سند حقانیت ملت ایران هستند.

وی با تاکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر، وظیفه همه ما است به مظلومیت مردم یمن اشاره کرد و گفت: مردم یمن گرفتار وحشی‌گری‌های غربی و جهانی قرار دارند و قتل عام می‌شوند.


فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا