اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1870 مورخ:[1391-10-15 18:25:01]
تهی کردن اعتقادی جوانان از نقشه های دشمنان در برابر نظام اسلامی است
سخنران نهمین یادواره 17 شهید منطقه قادیکلا زیراب:

تهی کردن اعتقادی جوانان از نقشه های دشمنان در برابر نظام اسلامی است

مرتضی هاشم پور: قیام امام حسین (ع) الگوی ما در انقلاب اسلامی بوده است که با دلاوری ملت ایران و رهبری امام راحل به موفقیت رسیده است.


اختصاصی نجبا/علیرضا ذاکری - سخنران نهمین یادواره 17 شهید منطقه قادیکلا زیراب با اشاره به نقشه های دشمنان در ایجاد شکاف بین نسلهای انقلاب، گفت: تهی کردن اعتقادی جوانان از نقشه های دشمنان در برابر نظام اسلامی است.

 

مرتضی هاشم پور در نهمین یادواره 17 شهید منطقه قادیکلا زیراب با تسلیت ایام شهادت امام حسین (ع)، گفت: قیام امام حسین (ع) الگوی ما در انقلاب اسلامی بوده است که با دلاوری ملت ایران و رهبری امام راحل به موفقیت رسیده است.

 

وی با بیان این مطلب که ارج نهادن به یادواره شهداء باید مورد توجه همگانی قرار داشته باشد، گفت: نظام جمهوری اسلامی نگاه دینی و معرفتی به جبهه و جنگ داشته است.

 

سخنران یادواره شهدای منطقه قادیکلا با تاکید بر این مطلب که یادواره شهدای کربلا در سالهای متمادی در بین علاقمندان به اهل بیت (ع) برگزار می شود، افزود: شجاعت و شهادت و جانبازی رزمندگان 8 سال دفاع مقدس با استفاده از آموزه های دینی و فرهنگ عاشورا بوده است.

 

رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران به عدم پیروی نظام جمهوری اسلامی از بلوک بندی شرق و غرب اشاره و خاطر نشان کرد: نظام جمهوری اسلامی با درایت امام خمینی (ره) و تدابیر مقام معظم رهبری در مسیر تعالی خود بدون وابستگی به شرق و غرب به پیش می رود و در اهداف اصیل انقلاب اسلاامی خللی به وجود نیامده است.

 

هاشم پور با بیان این که سیاست امروز دنیا در برابر انقلاب اسلامی ایران، فاصله انداختن بین نسلهای اول و دوم و سوم است، گفت: تهی کردن اعتقادی جوانان از نقشه های دشمنان در برابر نظام اسلامی است.

 

سخنران نهمین یادواره 17 شهید منطقه قادیکلا زیراب یادآور شد: برگزاری یادواره های شهداء موجب انتقال فرهنگ انقلاب اسلامی به نسل امروز است


 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا