اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 18647 مورخ:[1394-03-28 08:28:01]
 پیام تبریک رییس اتاق اصناف مرکز مازندران بمناسبت حلول ماه مبارک رمضان

پیام تبریک رییس اتاق اصناف مرکز مازندران بمناسبت حلول ماه مبارک رمضان

عباس رمدانی رئیس اتاق اصناف مرکز استان مازندران در پیامی حلول ماه مبارک رمضان را به همه اعضاي خانواده اصناف و بازار شهرستان ساری تبریک گفت.

به گزارش مازنداصناف عباس رمدانی در پیامی حلول ماه مبارک رمضان را به همه اعضاي خانواده اصناف و بازار شهرستان ساری تبریک گفت.


 بر اساس این گزارش، متن اين پيام به شرح زير است:بسمه تعالیرمضان، ماه عبادت‌، ماه نیایش‌ و ماه بندگی‌‌های خالصانه فرا رسید و خداوند متعال فرصت حضور در بهترین ماهش را بر ما ارزانی داشت تا با بهره‌گیری از تعالیم جانبخش الهی و تأسی از سیره پیامبر اکرم‌‌‌(ص) و ائمه اطهار‌(ع) بتوانیم غبار تن را در زلال چشمه‌های پر برکت این ماه صیقل دهیم و از لابلای لحظه‌های ناب دعا و سجاده‌هایمان لذت مهمانی پروردگار را درک ‌نمائیم.

ماه رمضان، فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده‌داری است که عشق ملکوتی و اُنس با محبوب جاودانه را پدید ‌آورده و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان می‌ریزد.

خودسازی در فرهنگ اهل بیت علیهم‌السلام شامل کنترل تمام رفتارها و گفتارهای انسان در چارچوب دستورات خداست. کنترل اعضاء و جوارح و نفس بر اساس بایدها و نبایدهای قرآن و سنت، مصداق خودسازی اسلامی و الهی است و روایات مکرری یادآوری کرده اند که روزه‌داری، فقط به دستگاه گوارش و خوردن و آشامیدن مربوط نیست، بلکه مهم کنترل انسان بر نفس اماره و مراقبت از روح است.

امیداورم همگی از سفره پربرکت فیوضات ربوی در این ماه مبارک به نحو مطلوب بهره‌مند شویم و با تهذیب نفس و خضوع و خشوع در قبال پروردگار جهانیان، دل‌ها و جان‌ها را در آسمان رحمت واسعه الهی جلا داده و محیطی سرشار از نشاط و معنویت در اصناف وبازار شهرمان ایجاد کنیم.

در پایان از درگاه حضرت احدیت برای اصناف وبازاریان توفیق بهره‌گیری از برکات این ماه خجسته و انفاس قدسیه حضرت ولیعصر (عج) را مسئلت می‌نمایم.

اصناف شمال

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا