اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1845 مورخ:[1391-10-10 19:42:01]
آقای رئیس مگر میشود صورت مسئله فتنه 88 را براحتی پاک کرد؟

آقای رئیس مگر میشود صورت مسئله فتنه 88 را براحتی پاک کرد؟

رئیس آموزش و پرورش عباس آباد که برای بازدید سری به این نمایشگاه زده بود با دیدن عسکهای فتنه و فتنه گران 88 ،با کمال تعجب و با حالت عصبانیت حکم به جمع آوری آن داد.

 

به گزارش نجبا و به نقل از بلاغ - نمایشگاه عکس بصیرت به مناسبت  سالروز حماسه 9 دی در سالن آموزش و پرورش شهرستان عباس آباد به همت بسیج دانش آموزی این شهرستان برگزار شد.

دراین نمایشگاه عکس هایی از دوران فتنه 88 و فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص فتنه و مذمت فتنه افروزی فتنه گران داخلی و خارجی از جمله میر حسین موسوی و کروبی و خاتمی به نمایش در آمد.

اما نکته قابل تامل این بود رئیس آموزش و پرورش شهرستان عباس آباد که برای بازدید سری به  این  نمایشگاه زده بود با دیدن عسکهای فتنه و فتنه گران سال 88 ،با کمال تعجب و با حالت عصبانیت حکم به جمع آوری آن داد.

مگر آقای رئیس فراموش کرده اند که رهبر معظم انقلاب  فرمود: فتنه معنايش اين است كه يك عده‌اى بيايند با ظاهرِ دوست و باطنِ دشمن وارد ميدان شوند، فضا را غبارآلود كنند؛ در اين فضاى غبارآلود، دشمنِ صريح بتواند چهره‌ى خودش را پنهان كند، وارد ميدان شود و ضربه بزند

مگر نمی دانند  که مقام معظم رهبری تاکید کردند: كسانى كه فتنه‌ى سال 88 را شروع كردند - حالا يا خودشان طراحى كرده بودند، يا ديگران طراحى كرده بودند؛ -به هر حال اين فتنه طراحى شده بود - به كار كشور ضربه‌ى سختى زدند. اگر اين فتنه نبود، بلاشك كارهاى گوناگون كشور بهتر پيش ميرفت. اينها دشمنان را اميدوار كردند و روحيه دادند به كسانى كه عليه نظام اسلامى جبهه‌بندى كرده‌اند و يك جبهه‌اى تشكيل داده‌اند.

چطورشد آقای رئیس با دیدن این تصاویر رفتاری منفعلانه از خود نشان می دهد و از دانش آموزان با بصیرت که به تبیین  سخنان رهبر معظم انقلاب درباره فتنه می پردازند میخواهد که این تصاویر جمع شوند؟!

مگر میشود صورت مسئله ابعاد وسیع فتنه 88 را براحتی پاک کرد؟

به عكس امام اهانت بشود ، قانون‌شكنى‌، اغتشاش‌جوئى‌ وتشويق  به اغتشاش و كشاندن مردم به عرصه‌ى اغتشاشگرى ،هتک حرمت در روز عاشورا به امام حسین (ع) همان هایی که  شعار طرفدارى از قانون ميدادند، اما در عمل صريحاً بر خلاف قانون اقدام کردند و عده ای منافق را مردمی خداجو خواندند .همان کسانی که شعار طرفدارى از امام سر دادند،اما بعد كارى کردند كه در عرصه‌ى طرفداران آنها، به امام اهانت شد  که  این وقایع را دیدند و برعکس از منافقین حمایت کنند حال آقای رئیس درصدد  پاک کردن این لکه ننگ بر میآید که در تاریخ ننگ ذلت از کارنامه فتنه گران و رهبران اصلاحات هرگز پاک نخواهد شد.

  گرچه انتظار نمی رود برخی ها فهم درستی از فضای فتنه گون داشته باشند چراکه بر مبنایی غلط به ارائه تحلیل های نادرست می پردازند اما حماسه 9 دی نشان داد که دیگر عوامل دست خارجی ها نمی توانند مردم را با نفاق و فتنه از ميدان دفاع از انقلاب و ارزش ها عقب براند.


 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا