اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 18391 مورخ:[1394-03-22 18:00:01]
افزایش 40 درصدی کرایه تاکسی در فریدونکنار

افزایش 40 درصدی کرایه تاکسی در فریدونکنار

با افزایش قیمت بنزین برخی از رانندگان تاکسی به‌صورت خودسرانه اقدام به افزایش نرخ کرایه در فریدونکنار کرده‌اند.

به گزارش مازند اصناف  نرخ مصوب کرایه در بخش های مختلف شهرستان فریدونکنار هنوز از سوی شهرداری و یا فرمانداری ابلاغ نشده و قاعدتاً قیمت‌های مصوب گذشته باید اجرا شود  که متاسفانه رانندگان، حقوق مسافران خود را رعایت نکرده و اقدام به افزایش خودسرانه نرخ کرایه‌ها کرده اند.

خبر افزایش کرایه تاکسی بین شهری، قصه‌ای نخ‌نما شده که گویا مدیران علاقه‌ای به شنیدن و سامان‌بخشی آن ندارند.

با افزایش قیمت بنزین برخی از رانندگان تاکسی به صورت خودسرانه اقدام به افزایش نرخ کرایه در شهرستان فریدونکنار کرده‌اند.

تعدادی از رانندگان تاکسی که اوضاع را برای افزایش قیمت کرایه تاکسی می‌بینند بیش از حد از مسافران کرایه دریافت می‌کنند که گویا مسئولان مربوطه قصد رسیدگی به این موضوع را ندارند و همین باعث نارضایتی بسیاری از مردم شهرستان شده است.

یکی از شهروندان فریدونکناری در همین زمینه گفت: بارها است که برای کرایه 500 تومانی 700 تومان پرداخت کرده‌ام اما راننده بقیه پول را به من برنگردانده است و وقتی اعتراض می‌شود قیمت اجناس دیگر را پیش می‌کشند.

برخی از رانندگان نیز گران شدن کرایه تاکسی در شهرهای دیگر را بهانه افزایش کرایه تاکسی در فریدونکنار می‌دانند و مسافران این شهرستان نسبت به این امر اعتراض وسیعی دارند.

به هرحال انتظار می رود مسئولان امر نسبت به افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در فریدونکنار بی‌تفاوتی خود را کنار بگذارند و با در نظر گرفتن خواسته‌های رانندگان  توجه به منافع مردم، این مشکل را رفع کنند.

 

بلاغ

» برچسب ها : , افزایش , 40 درصدی , کرایه , تاکسی , فریدونکنار , افزایش , 40 درصدی , کرایه , تاکسی , فریدونکنارمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا