اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1839 مورخ:[1391-10-09 20:00:01]
سرمایه‌گذاری 520 میلیاردی در شهرک‌های صنعتی مازندران
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خبر داد

سرمایه‌گذاری 520 میلیاردی در شهرک‌های صنعتی مازندران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: در 9 ماه نخست سال جاری 51 واحد تولیدی و صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با حجم سرمایه‌گذاری 520 میلیارد ریال در چرخه تولید قرار گرفتند.

 

به گزارش نجبا - عباسعلی وفایی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری گفت: امکانات زیرساختی شامل آب، برق، گاز، راه ورودی، شبکه روشنایی معابر، تلفن، شبکه فاضـلاب و آسفالت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان وجود دارد و این ظرفیت فرصت مناسبی برای پذیرش سرمایه‌گذارانی است که علاقمنـد به سرمایه‌گذاری در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان هستند.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران اظهار داشت: بر اساس دستورالعمل واحدهای تولیدی و صنعتی که در شهرک‌هـای صنعتی استان اقدام به دریافت زمین صنعتی کرده‌اند؛ در صورتی که ظرف مدت یک‌سال از تاریخ عقد قرارداد نسبت به احداث واحد صنعتی و تولیدی خود اقدام کنند می‌توانند از تشویق‌های در نظر گرفته شده بهره‌مند شوند.

وی افزود: وجود امکانات زیرساختی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، هزینه احداث واحدهای تولیدی و صنعتی را به حداقل می‌رساند و موجب کاهش حجم مراجعات حضوری صاحبان صنایع به سایر ادارات خدمات‌رسان می‌شود و استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی یک مزیت برای صاحبان صنایع به ‌شمار می‌رود.

وفایی‌نژاد ادامه داد: در مجموع در 9 ماه نخست سال جاری، 51 واحد تولیدی و صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با حجم سرمایه‌گذاری 520 میلیارد ریال و ظرفیت اشتغال یک هزار و 27 نفر در چرخه تولید قرار گرفتند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران تصریح کرد: این واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی بشل سوادکوه، جویبار، نکا، بهشهر، بابکان آمل، شهدای محمودآباد، ساری یک، چمستان نور و مرزن آباد چالوس به بهره‌برداری رسیدند.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا