اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1824 مورخ:[1391-10-04 10:34:01]
66 کیلویی مطمئن دیگری از سوادکوه برای تیم ملی کشتی ایران

66 کیلویی مطمئن دیگری از سوادکوه برای تیم ملی کشتی ایران

 کشتی‌گیر وزن 66 کیلوگرمی کشتی صدرای زیراب در مازندران با اشاره به آمادگی خود برای پوشیدن دوبنده تیم ملی، گفت: آمادگی من برای حضور در تیم ملی به چشم نیامده است.


اختصاصی نجبا- به گزارش خبرنگار ما از زیراب ،سبحان محمدزاده ضمن اشاره به اینکه از 10 سالگی کشتی خود را آغاز کرده است و حدود 15 سال در عرصه‌های مختلف کشتی کشور حضور دارد، گفت: عقیل حیدری به عنوان مربی سازنده من بوده است و کوروش عزیزی، کامین ملکی، زمان خدابخشی، محمد جانبازی و صمد نژادی هم برای من زحمت کشیدند که از تلاش آنها تقدیر می‌کنم.

وی که 7 سال در لیگ برتر کشتی کشور در تیم‌های مختلف حضور داشته است، افزود: 2 سال در صدرا زیراب، 2 سال در نیروی زمینی کشتی گرفتم و حضور در تیم خونه به خونه بابل و کسب نائب قهرمانی لیگ سال 91 و حضور در لیگ سال 89 با تیم شهدای جویبار به عنوان قهرمانی لیگ برتر کشتی دست یافتیم.

محمدزاده با اشاره به کسب مقام سوم انتخابی تیم ملی در سال 88، نائب قهرمانی جام موحد در سال 89، نائب قهرمانی کشور در سال 90 و کسب رتبه دوم در قهرمانی انتخابی تیم ملی در سال 90 و 91 را بخشی از عنوان‌های کسب شده خود ذکر کرد.

کشتی‌گیر وزن 66 کیلوگرمی کشتی صدرا زیراب که 4 بازی متوالی لیگ امسال را با پیروزی پشت سر گذاشته است به وضعیت تیم کشتی صدرا در لیگ امسال اشاره کرد و افزود: تیم امسال صدرا نسبت به سال‌های گذشته قوی‌تر بوده است و گروهمان با حضور قوی‌ترین تیم‌های کشتی همراه بوده است و صدرا شانس حضور در بین 4 تیم برتر لیگ را داشت.

وی به دلایل ناکامی تیم کشتی صدرا اشاره و یادآور شد: حضور قوی‌ترین تیم‌ها در گروه و وضعیت داوری و لزوم جذب کشتی‌گیر ملی‌پوش در وزن پایین از دلایل وضعیت تیم صدرا بوده است.

محمدزاده با تاکید بر اینکه در وزن 66 کیلوگرم به فکر کسب دوبنده تیم ملی است، گفت: حضور مهدی تقوی در وزن 66 کیلویی که از همشهری‌های من هست مانعی برای تلاش در دستیابی به موفقیت من نمی‌شود.

نائب قهرمان انتخابی تیم ملی کشتی بزرگسالان کشور با تقدیر از تلاش‌های مدیر عامل باشگاه صدرا زیراب در مدیریت حضور یک تیم سوادکوهی در لیگ برتر، گفت: از همه تیم‌ها غیر از سبزوار با مبلغ مالی بالا پیشنهاد کشتی در لیگ امسال را داشتم که به دلیل علاقه به حضور در شهرستان سوادکوه در تیم صدرا کشتی گرفتم.

محمدزاده آمادگی مناسب خود برای حضور در تیم ملی را مورد تاکید قرار داد و گفت: انتظار دارم آمادگی من به چشم مربیان تیم ملی و کارشناسان کشتی مناسب باشد.

وی حضور در تیم ملی کشتی کشور برای حضور در جام جهانی که اسفند ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود و کشتی قهرمانی آسیایی سال آینده را از مهم‌ترین برنامه‌های خود ذکر کرد./علیرضا ذاکری

 


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا