اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 18216 مورخ:[1394-03-14 09:46:01]
پلی‌استیشن۴ یک ترابایتی می‌شود

پلی‌استیشن۴ یک ترابایتی می‌شود

عرضه بازی‌های ویدئویی جدید و البته سنگین از منظر حجم در نمایشگاه سرگرمی‌های الکترونیکی ۲۰۱۵ موجب شده تا سونی به فکر ارائه پلی‌استیشن ۴ یک ترابایتی بیفتد.

به گزارش مازند اصناف، کمپانی سونی هم‌اکنون پلی‌استیشن4 را با حافظه داخلی 500 گیگابایت به فروش می‌رساند در حالیکه ممکن است مدل جدید یک ترا بایتی در نمایشگاه سرگرمی‌های الکترونیکی 2015 معرفی شود. این نمایشگاه فرصت خوبی برای ارائه محصولات ویدئویی گیم است.

با اینکه امکان افزودن درایو بزرگتری از حافظه به PS4 کنونی وجود دارد اما مدل یک ترابایتی به شکل اتومات از این قابلیت پشتیبانی می‌کند.

چنین اقدامی قطعا برای آن دسته از گیمرها که مدام در حال دانلود بازی از فروشگاه پلی‌استیشن هستند، مفید است و دیگر نیاز به سایت‌های دیگر جهت دانلود نسخه بسته‌بندی شده ندارند.

طرح این محصول که توسط سونی به کمیسیون فدرال ارتباطات ارائه شده نشان می‌دهد که دستگاه جدید ظاهرا به علت حذف دیسک بلو‌-ری کمی سبک‌تر شده است.

با توجه به اینکه حتی اطلاعات دقیقی در ارتباط با این طرح جدید توسط سونی مطرح نشده اما انتظار می‌رود که مدل یک ترابایتی 50 تا 100 یورو گران‌تر از مدل 500 گیگابایتی باشد.
مایکروسافت نسخ محدودی از ایکس‌باکس یک ترابایتی را در گذشته معرفی کرده بود که به سرعت از چرخه فروش خارج شد.

با توجه به اینکه بیشتر گیمرهای رایانه‌ای تجهیزاتی نظیر دو ترابایت هارد یا 512 گیگابایت SSD دارند، حافظه 500 گیگابایتی برای این قشر به عنوان هارد کمی ناراحت کننده بود.

 

صبحانه

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا