اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 18193 مورخ:[1394-03-13 08:02:01]
 ارزش یک‌هزار و 13 میلیارد ریالی معاملات در تالار بورس مازندران
مدیر بورس منطقه‌ای مازندران خبر داد

ارزش یک‌هزار و 13 میلیارد ریالی معاملات در تالار بورس مازندران

مدیر بورس منطقه‌ای مازندران گفت: ارزش ریالی معاملات در تالار بورس استان از ابتدای امسال تاکنون، به بیش از یک‌هزار و 13 میلیارد ریال رسیده‌ است.

به گزارش مازند اصناف علی جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در هفته منتهی به سه‌شنبه 12 خردادماه در چهار روز معاملاتی، 11 میلیون و 26 هزار و 181 سهم به مبلغ بیش از 22 میلیارد و 510 میلیون ریال در بورس منطقه‌ای مازندران دادوستد شد.

وی بیان کرد: ارزش ریالی سهام خریداری شده 12 میلیارد ریال و ارزش فروش سهام 10 میلیارد ریال بود.

مدیر بورس منطقه‌ای مازندران با بیان اینکه ارزش ریالی معاملات در تالار بورس استان از ابتدای امسال تاکنون، به بیش از یک هزار و 13 میلیارد ریال رسیده‌ است، افزود: متوسط ارزش معاملات روزانه نیز در مدت مشابه 24 میلیارد ریال بوده‌ است.

جعفری تصریح کرد: سهام شرکت‌های پتروشیمی مبین، سرمایه‌گذاری صنعت نفت، پالایش نفت بندرعباس، لامپ پارس شهاب و بانک ملت بیشترین ارزش معاملات این هفته استان را به خود اختصاص دادند.

وی با اعلام اینکه 53 درصد از کل سهام مبادله شده در این هفته مربوط به خرید و 47 درصد مربوط به فروش سهام بوده‌ است، گفت: شاخص قیمت نیز با 112 واحد کاهش نسبت به هفته‌ قبل، به 63 هزار و 290 واحد رسید.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا