اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 18190 مورخ:[1394-03-13 00:29:01]
 افزایش قیمت‌ها باید با افزایش درآمد مردم همراه باشد
نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد:

افزایش قیمت‌ها باید با افزایش درآمد مردم همراه باشد

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با افزایش قیمت‌ها موافق نیستم، افزایش قیمت‌ها باید با افزایش درآمد مردم همراه باشد.

به گزارش مازند اصناف شمس الله شریعت‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار دریاسر، درباره افزایش قیمت بنزین در کشور اظهار کرد: شخصا با افزایش قیمت‌ها موافق نیستم، افزایش قیمت‌ها باید با افزایش درآمد مردم همراه باشد.

وی افزود: مجلس هیچ نقشی در افزایش قیمت بنزین نداشت، در بودجه سال ۹۴ تشخیص افزایش قیمت‌ها مثل هدفمندی یارانه‌ها با خود دولت گذاشته شد.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش قیمت‌های را نمی‌پذیرم و افزایش قیمت‌ها نباید یک طرفه باشد تصریح کرد: یک طرفه بودن افزایش قیمت‌ها صرف هزینه است و فشار هزینه را بر خانواده‌ها بیشتر می‌کند و مشکلات اقتصادی مردم را بیشتر خواهدکرد و این باعث می‌شود در حوزه‌های دیگر هم مشکلاتی برای مردم بوجود آید.

وی درباره افزایش یارانه‌ها به دنبال افزایش قیمت‌ها گفت: درآمد مردم را باید از طریق درآمد واقعی افزایش داد نه از طریق پول بدون پشتوانه، مردم از کاری که می‌کنند باید درآمد کسب کنند.

شریعت‌نژاد خاطرنشان کرد: تولید باید افزایش یابد و از محل تولید اشتغال برای جوان‌ها حاصل شود و دستشان در جیب خودشان برود و انرژی جوان‌ها صرفکار شود.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سرمایه گذاری دولت باید همواره در حوزه تولید و خدمات باشد تا ثبات اقتصادی ایجاد شود.

وی به حمایت از بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: افزایش تولید باعث رونق اقتصادی در کشور می‌شود.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا