اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1813 مورخ:[1391-10-02 18:32:01]
پیروز میدان فتنه 88 مردم بودند / الگو پذیری جوانان آمریکا از بسیج
سردار فضلی در رزمایش الی بیت المقدس:

پیروز میدان فتنه 88 مردم بودند / الگو پذیری جوانان آمریکا از بسیج

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با حضور در رزمایش بزرگ پیامبر اعظم در بابلسر گفت: مردم در میدان حاضر و آماده اند.مسئولین باید قدر آمادگی مردم را بدانند.

به گزارش نجبا و به نقل از بلاغ از بابلسر،سردار فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین باگرامیداشت یادوخاطره امام راحل،شهدای اسلام،شهدای هسته ای،شهدای بیداری اسلامی،10000شهید استان مازندران و 540 شهید شهرستان بابلسر از کلیه بسیجیانی که در رزمایش حضور داشتند و سردار شاهچراغی به دلیل مدیریت عالی رزمایش تقدیر و تشکر کردند.
سردار فضلی با بیان اینکه لشکر 25 کربلا سنبل استانهای مازندران،گیلان و گلستان است، گفت:بسیجیان استان مازندران در زمان هشت سال دفاع مقدس مقتدرانه در تمام صحنه ها حضور داشتند.

وی خاطر نشان کرد: لشکر همیشه پیروز 25کربلا نماد ایثارگری مردم این استان است.

فضلی در ادامه گفت: معلم اول ما امام راحل بود که بسیجیان ما از امام بزرگوار یاد گرفته اند که اسطوره های دنیایی را شکست دهند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: مردم در میدان حاضر و آماده اند.مسئولین باید قدر آمادگی مردم را بدانند.

وی به تبیین سخنان فرماندهی کل قوا پرداخت و تصریح کرد:بسیج سیاسی است ولی سیاست زده نیست.

سردار علی فضلی  با اشاره به طنین انداز شدن تفکر بسیجی در جهان اسلام گفت: دشمنان این ملت بیش از 30 سال ازترویج تفکر سیجی و انقلاب اسلامی ایران به جهان در وحشتی بزرگ به سر می بردند و امروز  شاهدیم که با قیام جوانان حق جوی مصری، تونسی و بحرینی و بیداری اسلامی در منطقه این وحشت شکلی جدید به خود یافته است.

جانشین فرمانده بسیج کشور اظهار داشت: امروز علاوه بر جوانان منطقه، جوانان آمریکا نیز از بسیجیان ما الگوی گرفته اند.

سردار فضلی موقع شناسی را از خصوصیات بسیجیان دانست و بیان کرد: تابعیت از ولایت فقیه و بصیرت رمز ماندگاری شجره طیبه بسیج است.

وی با تبیین اوضاع کشور در دوران دفاع مقدس بسیج را برخاسته از قلب مردم خواند و ادامه داد: متاسفانه در فتنه عمیق 88 برخی خواص مردود و برخی دیگر تجدید شدند اما علی رغم همه کارشکنی ها پیروز میدان مردم بودند.

جانشین فرمانده بسیج کشور در پایان تاکید کرد: امروز این رزمایش ها نشان دهنده حضور همه جانبه بسیجیان است در مقابل همه فتنه گران و این تفکر بسیجی همه فتنه ها را منکوب می کند.

گفتنی است رزمایش بزرگ پیامبر اعظم با حضور 5 هزار بسیجی در بابلسر به مدت دو روز برگزار شد.


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا