اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 18129 مورخ:[1394-03-10 08:27:01]
 ساحل فرح‌آباد تا بندر امیرآباد منطقه آزاد اعلام شود
نماینده ساری و میاندورود در مجلس:

ساحل فرح‌آباد تا بندر امیرآباد منطقه آزاد اعلام شود

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از خواسته‌های این مردم، بحث منطقه آزاد اعلام شدن ساحل فرح‌آباد ساری تا بندر امیرآباد است که می‌تواند در منطقه تحول ایجاد کند.

به گزارش مازند اصناف  محمد دامادی عصر دیروز در مراسم چهاردهمین سالگرد درگذشت عزت‌الله دامادی نماینده اسبق مردم ساری در مجلس شورای اسلامی که با حضور نوبخت معاون رئیس‌جمهور در مسجد جامع ساری برگزار شد، اظهار کرد: درباره مرحوم دامادی صحبت نمی‌کنم، چرا که دکتر نوبخت سال‌ها در خانه ملت، همنوا با آن مرد خدمتگزار همراه بود.

وی با بیان اینکه مرحوم دامادی عمر خود را در راه خدمت به مردم گذاشت، افزود: چشم‌های این مردم نشان می‌دهد، دامادی همواره از عزت و شرافت دفاع کرد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مازندران از محرومیت‌های بسیاری رنج می‌‌برد، بیان کرد: جوانان بیکار از مشکلاتی که از گذشته به دولت تدبیر ارث رسید، رنج می‌برند.

دامادی با بیان اینکه در روز جوان، جوانان ما منتظر هستند که مشکلات این قشر رفع شود، تصریح کرد: از خواسته‌های این مردم، بحث منطقه آزاد اعلام شدن ساحل فرح‌آباد ساری تا بندر امیرآباد است که می‌تواند در منطقه تحول ایجاد کند.

استاندار مازندران، نماینده ولی‌فقیه در مازندران، نمایندگان مردم بابل، نور و محمودآباد و ...، امام جمعه قائم‌شهر و بسیاری از مدیران‌کل دستگاه‌های اجرایی در این مراسم حضور دارند.


فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا