اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 18063 مورخ:[1394-03-06 20:05:01]
 غیرقانونی بودن فعالیت سایت‌های خرید و فروش ضایعات و زباله‌های خشک در تنکابن
عضو شورای اسلامی شهر تنکابن مطرح کرد:

غیرقانونی بودن فعالیت سایت‌های خرید و فروش ضایعات و زباله‌های خشک در تنکابن

عضو شورای اسلامی شهر تنکابن گفت:با شروع فصل تابستان و آغاز طرح آموزش شهروندان، در صورت تداوم روند خرید و فروش غیرقانونی زباله‌های خشک، مراتب از طریق مراجع ذیصلاح قانونی پیگیری و گزارش روند آن نیز در نشریات منعکس می‌شود.

به گزارش مازند اصناف، انتشار خبری از سوی منابع غیررسمی، مبنی بر کناره‌گیری علیرضا فلاحتکار به عنوان نماینده شورای اسلامی در واحد مدیریت پسماند شهرداری تنکابن، از مهم‌ترین موضوعاتی است که طی چند روز اخیر توجه خبرنگاران را به خود جلب کرده است.

صحت وسقم خبر کناره‌گیری این عضو شورای اسلامی وتأثیر  بر آینده بحران زباله در شهرستان تنکابن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، تاجایی که تنکابن 24 را برآن داشت که طی تماس تلفنی با فلاحتکار، چرایی و چگونگی انتشار این خبر را از زبان وی پیگیری کند.

این عضو شورای اسلامی شهر تنکابن در پاسخ به سؤال تنکابن 24، خبر کناره‌‌گیری خود به عنوان مدیر واحد پسماند را تکذیب کرده واظهار داشت: تولید این خبر بر پایه کذب و دروغ استوار بوده و انتشار چنین شایعاتی به منظور دلسرد کردن بنده از ادامه فعالیت بر واحد پسماند شهرداری صورت می‌گیرد.

وی بیان داشت: بی شک کسانی که به هر نوع از محل خرید و فروش زباله‌های خشک و ضایعات فلزی و پلاستیکی این شهرستان به سرمایه‌های کلانی دست پیدا کردند، به چنین اقداماتی مبادرت می‌ورزند.

فلاحتکار ادامه داد: خریداران و فروشندگان غیر قانونی زباله های خشک شهرستان حضور بنده در عرصه مدیریت واحد پسماند را مانعی بزرگ در مسیر استمرار روند سودجویی‌های خود تلقی کرده وبی‌شک جهت از میان برداشتن این مانع از هیچ اقدامی نیز اجتناب نمی‌کنند.

نماینده شورای اسلامی در واحد مدیریت پسماند شهرداری تنکابن نسبت به پابرجا ماندن واستواری بیش از پیش خود جهت ساماندهی پسماند شهر تنکابن تأکید کرده و افزود: مادامیکه به‌عنوان منتخب مردم در شورای اسلامی شهر تنکابن حضور داشته باشم ذره‌ای از تصمیم خود پا پس نخواهم کشید.

وی خاطرنشان ساخت: در حال حاضر فعالیت‌های واحد مدیریت پسماند در منطقه پرده‌‌سر به دلیل کاهش نیروی کارگری به حالت تعویق در آمده است، اما این شرایط تا پایان خردادماه و تکمیل کادر گارگری در این بخش، برطرف می‌شود.

فلاحتکار اذعان داشت: به موجب تلاش بی‌وقفه پرسنل متخصص، متعهد و با انگیزه واحد مدیریت پسماند، مبحث آموزش شهروندان از ابتدای تیرماه امسال با جدیت در سراسر شهرستان تنکابن آغاز می‌شود.

عضو شورای اسلامی تنکابن بار دیگر بر غیرقانونی بودن فعالیت سایت‌های خرید و فروش ضایعات و زباله‌های خشک شهرستان تنکابن تأکید کرده و خاطر بیان داشت: با شروع فصل تابستان و آغاز طرح آموزش شهروندان، در صورت تداوم روند خرید و فروش غیرقانونی زباله‌های خشک، مراتب از طریق مراجع ذیصلاح قانونی پیگیری و گزارش روند آن نیز در نشریات منعکس می‌شود./ع

 

تنکابن 24

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا