اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1794 مورخ:[1391-09-26 20:39:01]
اقدامات جریان‌های فتنه و انحرافی در یک راستاست
فرمانده سپاه کربلای مازندران در نشست پرسش و پاسخ دانشجویی:

اقدامات جریان‌های فتنه و انحرافی در یک راستاست

 فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه جریان انحراف و فتنه در یک نقطه به هم گره می‌خورند، یادآور شد: کارهای این دو جریان در یک راستا بوده و جاهایی هم هم‌پوشانی دارند.

  به گزارش نجبا و به نقل از خبرنگارخبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سردار سید محمدتقی شاهچراغی بعد از ظهر امروز در نشست پرسش و پاسخ دانشجویی دانشگاه آزاد واحد ساری حضور یافت و به سؤالات دانشجویان پاسخ داد.

شاهچراغی در این نشست به سؤالاتی از جمله ضرورت تشکیل سپاه، حوزه اختیارات سپاه، نحوه تدوین سیاست‌های کلی سپاه، ورود نظامیان و سپاه به عرصه فعالیت‌های سیاسی، ارگان نظارتی بر فعالیت‌های سپاه، نحوه برخورد سپاه با جریان انحرافی، فعالیت‌های اقتصادی سپاه و ... پاسخگو بود.

وی در مورد جریان انحرافی اظهار داشت: جریان انحرافی، یک حلقه است و نباید از آن به عنوان یک جریان یاد کرد بلکه در حد و اندازه یک حلقه و کوچک‌تر از یک جریان است.

شاهچراغی با بیان اینکه در برخی موضوع‌ها، مباحث شفاف و غیر قابل خدشه داریم، ادامه داد: حوزه کار من نیست که مصادیق انحراف را پیدا کنم.

وی با اشاره به اینکه جمع‌بندی من این است که دست‌های پنهانی و دست خارجی‌ها و ترجیحا انگلیسی‌ها در کار است، گفت: انحراف، مسئله جدید و پیچیده‌ای نیست.

شاهچراغی با اشاره به اینکه معتقدیم دولت‌ها در هر مقطعی خدماتی داشته‌اند و ایراداتی هم به آنها وارد است، خاطر نشان کرد: نمی‌توان دولت را سفید و یا تیره دید.

وی با بیان اینکه وقتی صحبت از دولت می‌کنیم منظور مجموعه دولت بوده و فقط شخص رئیس جمهور نیست، اظهار داشت: من دسته‌بندی از نقاط ضعف و قوت دولت ندارم.

 

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا