اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 17782 مورخ:[1394-02-27 09:05:01]
از گران‌فروشی داروخانه‌ها تا جمع‌آوری سطل‌های زباله
سوء مدیریت در شبکه بهداشت فریدونکنار

از گران‌فروشی داروخانه‌ها تا جمع‌آوری سطل‌های زباله

در همین داروخانه‌های شهر فریدونکنار، داروهای کمیاب بسیار گران و برخی داروها نیز تاریخ گذشته به مشتری عرضه می‌شود.

به گزارش مازند اصناف، در حالی هفته سلامت را در سال 94 پشت سر می‌گذاریم که اعتراض‌ها به عملکرد مدیر شبکه بهداشت فریدونکنار در حال افزایش است.

این اداره که از سوء مدیریت رنج می‌برد نتوانسته خواسته مردم در تأمین نیازهای درمانی و بهداشتی آنان را برآورده سازد.

فردی برای خرید دارو به‌منظور بهبودی بیماری خود، به یکی از داروخانه‌های شهرستان مراجعه می‌کند و با کمال تعجب مسئول داروخانه آن دارو را با مبلغی دو برابر قیمت نوشته شده بر روی آن به بیمار عرضه می‌کند.

این بیمار که پس از خروج متوجه این موضوع می‌شود، بلافاصله به داروخانه برمی‌گردد و نسبت به این امر اعتراض می‌کند که با پاسخ سربالای یکی از افراد حاضر در آن مرکز توزیع دارو روبه‌رو می‌شود.

وی که از این موضوع بسیار آشفته بود، آن دارو را به آن داروخانه برگشت می‌دهد و از آن محیط خارج می‌شود.

این برای چندمین بار است که مردم از داروخانه‌های شهرستان به این شکل رنجیده می‌شوند و تا به امروز هیچ نظارتی از سوی مسئولان شبکه بهداشت و درمان فریدونکنار صورت نگرفته است.

این در حالی است که در همین داروخانه‌های شهر فریدونکنار، داروهای کمیاب بسیار گران و برخی داروها نیز تاریخ گذشته به مشتری عرضه می‌شود.

به‌نظر می‌رسد مدیر شبکه بهداشت فریدونکنار باید به جای توجه به برخی مسائل حاشیه‌ای، نظارت خود را بر مراکز درمانی و توزیع دارو بیشتر کند تا شاهد چنین تخلفات آشکاری در روز روشن در این شهر نباشیم.

همچنین شنیده‌ها از آن حکایت می‌کند که بر اساس یک دستور از سوی شبکه بهداشت فریدونکنار، تمامی سطل‌های زباله موجود در یکی از روستاهای این شهرستان که در مقابل خانه بهداشت آن روستا قرار داشت، بردارند.

این در حالی است که همین سطل‌ زباله در مقابل شبکه بهداشت فریدونکنار قرار دارد و این مدیریت از قرار دادن آن در روستا نهی می‌کند.

به هر حال آنچه به‌نظر می‌رسد این است که سیاست یک بام و دو هوای شبکه بهداشت فریدونکنار، موجب افزایش نارضایتی‌های مردم در سطح منطقه شده است که واکنش‌های بی‌شماری را به همراه دارد.

 

بصیرنیوز

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا