اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 17777 مورخ:[1394-02-26 18:16:01]
 ساخت بازارچه محلی روستائیان در بخش کلباد گلوگاه مازندران
بخشدار کلباد خبر داد:

ساخت بازارچه محلی روستائیان در بخش کلباد گلوگاه مازندران

بخشدار بخش کلباد گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، بازارچه محلی روستایی در مجاور امام‌زاده قاسم ولمازو ساخته می‌شود.

به گزارش مازند اصناف، محمدحسین باقری  یکی از دغدغه های مردم فهیم بخش کلباد مشکل امنیت دانست و اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده و مساعدت مسئولان، پاسگاه کلباد در ساختمانی استیجاری مشغول خدمت‌رسانی و تامین امنیت منطقه شده است.

و ی افزود: با اهدا زمینی در روستای تیرتاش در روزهای آتی کلنگ پروژه ساخت این پاسگاه نیز به زمین زده می‌شود و طبق برنامه ریزی‌های انجام شده تا مهر 95 تکمیل و در هفته نیروی انتظامی افتتاح می‌شود.

بخشدار کلباد مطرح کرد: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی که از تاکیدات مقام معظم رهبری است، بازارچه محلی روستایی در مجاور امام‌زاده قاسم ولمازو ساخته می‌شود.

باقری این بازارچه را گامی در جهت توسعه و رونق اقتصاد روستائیان دانست و بیان داشت: در این بازارچه غرفه های متعددی وجود دارد، هر غرفه به صورت دائم به یکی از دهیاری ها برای عرضه محصولات بومی روستا و محصولات تولیدی مشاغل خانگی تخصیص می یابد که این امر موجب مهاجرت معکوس و تسهیل زندگی در روستا می‌شود.

وی اظهار داشت: پارک بوستان قلعه پایان از محل اعتبارات ملی توسط اداره کل گردشگری ساخته و افتتاح شد و همچنین پارک دو روستای مهدیرجه و تیرتاش با همت شورای روستا و دهیاری آن روستاها درحال ساخت است.

بخشدار کلباد با بیان اینکه بخش کلباد با طبیعت زیبا و دست نخورده ظرفیت مناسبی برای جذب گردشگر و توریست دارد، تصریح کرد: با ایجاد زیرساخت منطقه جنگلی خربزه چشمه اکنون این منطقه مکانی مناسب و امن برای مسافران به شمار می‌رود.
 گفتنی است بخش کلباد 8 روستا و شامل دو دهستان کلباد شرقی و غربی با 12 هزار و 550 نفر جمعیت است./

 

منبع:عنقانیوز

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا