اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 17530 مورخ:[1394-02-16 10:40:01]
نرخ بسته‌های جدید اینترنتی آلفا و آلفا+ همراه اول

نرخ بسته‌های جدید اینترنتی آلفا و آلفا+ همراه اول

 


همراه اول یک ماه بعد از دریافت مجوز رسمی ارائه خدمات 3G و 4G به مشترکانش اعلام کرده که بسته‌های جدید نوترینو آلفا و آلفا+ از پنجشنبه ارائه خواهد شد.

 

 

 

 

به گزارش مازند اصناف، نیمه اردیبشهت ماه امسال (روز گذشته) با پیامکی از سوی اپراتور اول ارتباطی به مشترکانش با این عنوان "مشترک گرامی همراه اول، بسته‌های جدید نوترینو آلفا (اینترنت پایه) و آلفا+ (اینترنت حرفه‌ای) از 17 اردیهشت 94 ارائه خواهد شد" به پایان رسید.

 

سرویس اینترنت نسل سه (3G) و نسل چهار (4G) همراه اول با نام تجاری و ثبت شده "نوترینو" بهره‌برداری می‌شود.

 

مجوزهای اولیه و تجاری نسل‌های سوم و چهارم ارتباطی از سوی وزارت ارتباطات در نیمه سال 93 به اپراتورهای اول و دوم ارتباطی اعطاء شد اما از آن جهت که همراه اول تقریبا در اواخر اسفند همان سال توانست پروانه تجاری بگیرد، حال مژده رونمایی از تعرفه بسته‌های اینترنتی 3G و 4G خود را داده است.در حالیکه قرار است از فردا (17 اردیبهشت) تعرفه‌های آلفا و آلفا+ ارائه شود اما با پیگیری‌های خبرنگار تسنیم، نرخ بسته‌های اینترنتی 3G و 4G همراه اول مشخص شد که به شرح زیر است.

 

گفته می‌شود بسته‌های اینترنت پایه (آلفا) تفاوتی با نرخ‌های کنونی بسته‌های شرکت ارتباطات سیار ندارد بنابراین جدول آن اینگونه می‌شود:
 

 

ggrzxxikhhvaaplu9h4x.png
اما تعرفه‌ بسته‌های اینترنت حرفه‌ای همراه اول (آلفا+) همانطور که از نامش بر می‌آید مختص 3G و 4G است، جدولی متفاوت دارد:
 

czuj8la3g3ovjsww6ze.png
 
 
این جداول از فردا به صورت رسمی ارائه و در شبکه این اپراتور اعمال می‌شود؛ بنابراین مشترکانی که علاقمند به استفاده از خدمات 3G و 4G این اپراتور هستند باید طبق تعرفه‌های جدید اقدام به خریداری بسته کنند.
 
 
 
منبع: ایران جیب


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا