اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 17234 مورخ:[1394-01-28 14:57:01]
معرفی نرم افزار تعمیر رجیستری ویندوز + دانلود

معرفی نرم افزار تعمیر رجیستری ویندوز + دانلود

سیستم عامل ویندوز یکی از پر طرفدارترین سیستم عامل های موجود در دنیای کامپیوتر ها و لپ تاپ ها می باشد. اغلب کاربران سیستم عامل ویندوز بصورت آماتور از این سیستم عامل استفاده می نمایند . استفاده غیر حرفه ای از سیستم عامل ویندوز گاهی اوفات مشکلاتی را برای کاربران ایجاد می نماید.

 

ویندوز

نرم افزار تعمیر رجیستری ویندوز

به گزارش مازند اصناف، معمولا اغلب کاربران سیستم عامل ویندوز پس از مدتی استفاده از آن با مشکلاتی روبرو می شوند ، یکی از این مشکلات کاهش سرعت سیستم عامل است ، این کاهش سرعت گاهی اوقات بخاطر حذف و اضافه کردن نرم افزار های مختلف است ، هر بار که شما یک نرم افزار را به ویندوزتان نصب می نمایید ، فایل ها و اطلاعات اضافی زیادی در سیستم شما ایجاد می شود ، در اصطلاح به این فایل ها و اطلاعات جانگ فایل می گویند.

همچنین این حذف و اضافه کردن نرم افزار ها رجیستری های ویندوز را هم دچار مشکل می نماید. از این رو این مشکل باعث افت سرعت سیستم شما می شود ، مهندسان نرم افزار برای جبران  این مشکل نرم افزار های بهینه سازی را ارائه نموده اند که به کمک آنها می شود این مشکلات رجیستری ویندوز را حل کرد.

نرم افزار تعمیر رجیستری ویندوزی که امروز برای شما عزیزان معرفی خواهیم کرد ویندوز ریپیر (Windows Repair) نام دارد ، این نرم افزار با حجم بسیار کم خود قادر است بسیاری از مشکلات رجیستری ویندوز شما را تعمیر نماید.

تعمیر رجیستری های ویندوز شما تاثیر بسیاری در سرعت ویندوزشما خواهد داشت ، و مطمئنا شما پس از این کار تاثیر آن را بصورت محسوس در سیستمتان خواهید دید.  شما می تونید این نرم افزار و از لینک زیر دانلود نمایید.

دانلود

حذف نرم افزار ها با نرم افزار های آنیستالر

 

ویندوز

مورد دیگری که در نگهداری ویندوز بسیار اهمیت دارد حذف نرم افزار ها توسط  آنیستالر هاست ، اغلب کاربران سیستم عامل ویندوز نرم افزار های اضافی موجود در ویندوز را از طریق همان امکانات موجود در کنترل پنل حذف می نمایند . غافل از آنکه حذف نرم افزار ها از این قسمت ویندوز تنها ۸۰ درصد فایل های نرم افزار را از ویندوزپاک می نماید و هزاران فایل و  اطلاعات اضافی نرم افزار در ویندوز باقی می ماند.

 

این فایل های اضافی توسط برخی از نرم افزار های آنیستالر به کلی حذف می شود ، به همین خاطر من پیشنهادمی کنم نرم افزار های اضافی ویندوزتان را به کمک نرم افزار های آنیستالر پاک نمایید.

 

منبع:برسام


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا