اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 16893 مورخ:[1393-12-25 20:49:01]
آمادگی اداره صنعت،معدن و تجارت ساری جهت تسهیل خدمات سفر نوروزی
اختصاصی / رئیس اداره صنعت معدن و تجارت مرکز مازندران در گفت و گو با مازند اصناف خبر داد

آمادگی اداره صنعت،معدن و تجارت ساری جهت تسهیل خدمات سفر نوروزی

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان ساری، از برقراری کشیک برخی از واحدهای صنفی جهت ارائه خدمات در ایام نوروز 94 خبر داد.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف، اسماعیل هادی نژاد از برقراری کشیک برخی از واحدهای صنفی مرکز مازندران جهت ارائه خدمات در ایام نوروز 94 خبر داد.

 

وی با اعلام این خبر تصریح کرد: با توجه به فرارسیدن نوروز و عزیمت مسافرین محترم به استان مازندران بویژه مرکز استان  و لزوم تسهیل خدمات سفر، با هماهنگی اتحادیه های مرتبط، تعدادی از واحدهای خبازی، فروش لوازم یدکی،تعمیرات خودرو و ... در ایام تعطیلات نوروز آماده ارائه خدمت به مردم و مسافران نوروزی می باشند.

 

هادی نژاد ضمن اعلام آمادگی اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان ساری، در نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی شهرستان ساری در ایام تعطیلات نوروز افزود: با برگزاری گشت های مشترک با سایر دستگاه ها و اتحادیه های مربوطه از واحدهای پذیرایی، اقامتی، تفریحی و بین راهی نیز نظارت و بازرسی بعمل می آید.

 

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان ساری با اعلام تلفن 124 بعنوان پل ارتباطی مردم با این اداره خاطر نشان کرد: مسافرین محترم در صورت مشاهده تخلف در بازار این شهرستان مراتب را با تلفن 124 اعلام نمایند تا بازرسان نظارتی رسیدگی نمایند.

 

انتهای پیام/

اویس فلاح

 

» برچسب ها : , آمادگی هادی نژاد , اداره , صنعت , معدن , تجارت ساری , تسهیل خدمات , سفر نوروزی , آمادگی هادی نژاد , اداره , صنعت , معدن , تجارت ساری , تسهیل خدمات , سفر نوروزیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا