اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1682 مورخ:[1391-09-11 19:23:01]
حضور 130 کاراته‌کای مازندرانی در فریدونکنار
رئیس ورزش و جوانان فریدونکنار خبر داد

حضور 130 کاراته‌کای مازندرانی در فریدونکنار

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار از حضور 130 کاراته‌کای مازندرانی در این شهرستان برای شرکت در مسابقات کاراته قهرمانی استان خبر داد.

 

به گزارش نجبا -فرشید قدیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در فریدونکنار اظهار کرد: تیم کشتی فریدونکنار در سالن خانه کشتی نور طی مسابقه دوستانه با نمایندگان این شهر در مجموع با حساب 25 بر 15 پیروز شده است.

وی افزود: مسابقات کاراته قهرمانی استان به میزبانی فریدونکنار در سالن ورزشی حجاب این شهرستان برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار با اشاره به حضور 130 شرکت‌کننده در سبک شوتوکان wskf این رقابت‌ها گفت: این مسابقات با حضور 9 تیم از شهرهای قائمشهر، شیرگاه، سوادکوه، بابلسر، نوشهر و فریدونکنار برگزار شده است.

وی از برتری تیم‌های منتخب قائمشهر، سوادکوه و شیرگاه در پایان رقابت‌ها خبر داد و افزود: سید مصطفی هاشمی از تیم فوتبال دانش فریدونکنار برای حضور در اردوی تیم ملی زیر 16 سال به کمپ تیم ملی در تهران دعوت شد.

قدیمی تصریح کرد: ورزشکاران نونهال و نوجوان این شهرستان برای حضور در مسابقات کاراته قهرمانی جهانی که در شهر استانبول ترکیه برگزار شد، اعزام شدند.

وی با اشاره به کسب مدال برنز مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی نوجوانان کشور توسط سامان کبیری، همچنین از انتخاب کریم محمدی به عنوان مربی تیم فوتبال منتخب زیر 10 سال ایران خبر داد.

به گفته رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار، تیم پیشکسوتان کشتی این شهرستان به مسابقات قهرمانی استان برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور اعزام شدند که در این مسابقات تیم کشتی فریدونکنار مقام سوم را در کشتی آزاد کسب کرد.


 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا