اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 1680 مورخ:[1391-09-11 19:10:01]
 وزیر دفاع مهمان دانشجویان دانشگاه مازندران می‌شود
به دعوت انجمن اسلامی

وزیر دفاع مهمان دانشجویان دانشگاه مازندران می‌شود

وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح این هفته به دعوت انجمن اسلامی مستقل دانشجویان دانشگاه مازندران راهی دانشگاه مازندران می‌شود و در مراسم روز دانشجو در این دانشگاه سخنرانی می‌کند.

به گزارش نجبا و به نقل از خبرگزاری فارس از بابلسر سردار سرتیپ پاسدار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح این هفته به دعوت انجمن اسلامی مستقل دانشجویان دانشگاه مازندران راهی دانشگاه مازندران می‌شود و در مراسم روز دانشجو در این دانشگاه سخنرانی می‌کند. 

حسین شهری، دبیر انجمن اسلامی مستقل دانشجویان دانشگاه مازندران در این رابطه طی مصاحبه‌ای با خبرنگار فارس در بابلسر افزود: پیرو هماهنگی‌های انجام شده با وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح سردار وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح طی هفته جاری ضمن حضور در مراسم روز دانشجو در دانشگاه مازندران در این مراسم سخنرانی خواهد کرد. 

شهری افزود: دعوت از وزیر دفاع مد‌ت‌هاست که در دستور کار انجمن اسلامی مستقل دانشجویان دانشگاه مازندران قرار داشته است و خوشحالیم که در این روز باشکوه که یادآور دلاوری‌های دانشجویان در حمایت و پشتیبانی از هویت و ارزش‌های انسانی و مبارزه بی‌امان این قشر فرهیخته با امپریالیزم جهانی است و مقارن شده با ایام پیروزی محور مقاومت در جنگ هشت روزه در غزه، توانستیم ضمن دستیابی به این مهم آن را به دانشجویان دانشگاه مازندران هدیه کنیم.

دبیر انجمن اسلامی مستقل دانشجویان دانشگاه مازندران در پایان با تشکر از حمایت‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه گفت: مراسم روز دانشجو روز دوشنبه هفته جاری با حضور پرشور دانشجویان و اساتید دانشگاه مازندران در سالن اجتماعات دانشکده هنر و معماری واقع در پردیس دانشگاه مازندران برگزار می‌شود.

 

 

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا